witam,
moj pierwszy post na tym forum, mam nadzieje, ze bede dalej korzystał z niego a w przyszłosci rowniez pomagal innym :) moje pytanie brzmi jak najlepiej cwiczyc lydki nie obciazajac zbytnio kregoslupa? hack maszyny nie mam, mam sztangi obciazenia lawki, ale brak hack maszyny. Ewentualnie ile kosztuje taka maszyna i gdzie cos takiego kupic w Warszawie,
z gory dzieki za odpowiedzi :)
moj pierwszy post na tym forum, mam nadzieje, ze bede dalej korzystał z niego a w przyszłosci rowniez pomagal innym :) moje pytanie brzmi jak najlepiej cwiczyc lydki nie obciazajac zbytnio kregoslupa? hack maszyny nie mam, mam sztangi obciazenia lawki, ale brak hack maszyny. Ewentualnie ile kosztuje taka maszyna i gdzie cos takiego kupic w Warszawie,
z gory dzieki za odpowiedzi :)
Krzysztof Piekarz

