SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Modyfikacja CKD - czy nie zaszkodzi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 262
Witam,pomyslałem o CKD,ale z pewną modyfikacją pod moim kątem: co do zasady spożycie węglowodanów powinno utrzymywać sie poza dniami doładowań na poziomie 25 - 30g, ale czy przy dość intensywnym treningu 5 razy w tygodniu można zwiększyć ilość węgli do około 40 - 45g??Czy wyprowadzi to jednak organizm ze stanu ketozy??(tego się właśnie boję)wiem, że około 45g pozwoliło by mi na wydajniejszy trening siłowy. Czy można np przyjmować 30 min przed treningiem 25g węgli i doładować kawą??a drugie 20g przy okazji pozostałych posiłków?Pozdrawiam

Iść swoją drogą, nie dać satysfakcji wrogom.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 262
no widzisz ale taka mam budowę i nic z tym nie mogę zrobić, waga 71kg przy 173cm, i jak przekraczam około 2000kcl to po 3-4 dniach czuje że brzuszek mi zaczyna pływać :(

Iść swoją drogą, nie dać satysfakcji wrogom.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
nie

poczytaj o ckd bedzie widocznie lepsza dla ciebie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
jak już jesteś kilka tygodni na CKD to możesz tak zwiększyć

kawe jak najbardziej możesz pić

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
tam chodziło mi o TKD nie ckd

nie nie mozesz tak zwiększyc i trening siłowy 5 razy w tygodniu jest nie do rpzyjęcia na ckd poleci dużo mięsa zresztą to co proponujesz to juz podchodzi pod TKD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
przy takiej ilosci treningów najlepsza dieta będzie dla ciebie coś w stylu

spora porcja białka średnia tłuszczi i nierafinowanych węgli i warzywa/owoce bogate w błonnik np. 150gram piersi z kurczaka , 60 gram kaszy , 10 gram oliwy i jabłko

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 262
Hm,o TKD nic nie wiem, więc nie bedę się wypowiadał, układałem sobię teraz dietę - wyszły mi niezłe proporcje 224g białka,105g tłuszczy, 31 g węglowodanów(to chyba łapie się jeszcze pod CKD) przy 2100kcl, to rozłożone w 5 posiłkach : wiem, że jak przekroczę 2000kcl to efekty odczuwam na brzuchu niestety,ale cóż - myślicie więc, że na takich proporcjach stracę dużo mięśni nawet przy redukcji treningów do 4 w tygodniu i zmniejszeinu intensywności do 3 ćwiczeń na partię i redukcji czasu z godź do około 45min?A może jnadk przejdzie 5 razy w tygodniu po 40min : na jednym treningu jedna partia mięśniowa tylko, max 45min?

Iść swoją drogą, nie dać satysfakcji wrogom.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
ckd jest dieta cykliczną wygającą odpowiedniego treningu nie mozesz na niej jechac bylejakim tymbardziej takim jak zaproponowąłeś


ięc albo trening tkai jak w psice qazara lub pdobny z cwiczneiami na te samą grupie mięśni i taka smą ilosciaseri i powtórzęń albo inna dieta
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
Spokojnie mozesz jesc 50-60g ww dowlonie rozlozone i w tym przypadku z dowolnego zrodla
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19239
Nieprawda!!!!
..bo umrzysz
nie zmieniay!

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 9203 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29034
ehh Dawidek zle sie dzis czuje...?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19239


jak to jest źle wg Ciebje(a zdjęcie jest sprzed 5 min.) to sorry...

Right into the danger zone.. :>

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekka dieta

Następny temat

Nie moge przytyc!!!

electro
Polecane artykuły