SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie wybrac BCAA ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3604
Jak w temacie... BCAA jakiej firmy jest najskuteczniejsze ??

+ i - to jedyne co widze... !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 290 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15893
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3604
dzięki

+ i - to jedyne co widze... !

...
Napisał(a)
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 219 Napisanych postów 3305 Wiek 60 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28054
w przypadku kiedy cwiczysz sporty wytrzymalosciowe to bierz bcaa z największą zawartościa izoleucyny ( jest to aminokwas glukogenny - w ty przyp. odpowiedzialny za utrzymanie odp. stężenia glukozy we krwi ) i stosuj 5g przed i 5g po treningu, w przypadku kiedy cwiczysz sporty silowe to bierz bcaa z przewagą leucyny ( jest to aminokwas ketogenny - w tym przyp. odp. za funkcjie budulcowe ) bierz 5g po treningu , dawka przed treningiem zalezy od czasu trwania i intensywnosci treningu.
dla mnie (trening silowy) najlepsze sa bcaa w płynie , szybko wchodzą do mięśni , pij je podczas treningu malymi lykami , po treningu tez. dawki 5 x takie jak podaja ( gdyz sa stanowczo za male )
ps bcaa w płynie robi nutrend i aminostar.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
..i trzeba ich pić po pół butli naraz..
polecam proszek.MRM, Trec, Optimum.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
, fakt, mi najbardziej przypasowaly wiederowskie megatablety (ciezko przelknac :-S)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3183
Trec w proszku. Neutralny smak. Daje kopa na treningu. Niedrogi w sumie.

Kiedyś - siła. Teraz - rekreacja.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakim wieku zacząć brać suple ???

Następny temat

sklep w stanach?

Shoty
Polecane artykuły