Szacuny
6
Napisanych postów
344
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
14809
ryz bialy jest oczyszczony mechaniczne przez to jest pozbawiony wiekszosci witamin, mineralow, blonnika. przez to rowniez ma o wiele wyzszy indeks glikemiczny. tak ze nie patrz na cene i kupuj brazowy ! pozdro
Szacuny
255
Napisanych postów
13305
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
45261
ryż biały szybciej się wchłania więc po treningu nadaje się w sam raz a ryż brązowy się wolniej wchłania więc przed treningiem i w czasie dnia najlepiej z niego korzystać
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
Szacuny
21
Napisanych postów
1650
Wiek
52 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
29299
Brązowy jest zresztą smaczniejszy od białego(przynajmniej dla mnie,nie jest taką papką jak biały,choć zależy jak się przyżądzi),jestem na masie i jem tylko brązowy.Biały możesz dać ewentualnie po treningu.
Szacuny
12
Napisanych postów
535
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
4343
Ryż biały parboiled <- tak nazywa się technologia produkowania i podobno nie traci witamin i minerałów , a pozatym nie rozgotowuje się tak łatwo jak "tradycyjny" ryż, jest smaczniejszy i estetyczniej wygląda, że aż chce się jeść :d