SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki zestaw kreatynowy wybrać ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1792

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 179
Jak w temacie.

Narazie mam taki pomysl:

1)Olimp creatine 300kap mega caps 300kap 69zl
2)Dextro juise lub CARBO

chcialbym sie zmiecic z 100-110zl :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 179
Ten temat nie mial byc pogrubiony ale nie wiem jak to wylaczyc juz :(
sorry
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34844
miales juz jakies cykle na kreatynie jesli tak to ile i na jakich .. . jesli to pierwszy to mono Ci wystarczy i To bedzie ok

))))))))))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 179
Dzieki za szybki odzew:)

mialem juz 3:
1)to bralem citro
2)cratine monohydrate
3)cratine monohydrate te mega capsy

Zmieniony przez - _cage_ w dniu 2005-11-07 18:46:02
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
pogrubiony
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34844
to teraz mozesz sprobowac dla odmiany TCM jablaczan kreatyny

))))))))))

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 179
Damixxx, twoje linki sa bardzo przydatne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 179
maciekmck, myslalem tez nad CrESTREM biogenixa bo to jakas super wchlanialna postac ale sam nie wiem.
maciekmck ogolnie widze zeby probawac roznych postaci??

tylko ze zalecana dawka TCM jest duza wieksza niz CREATINE MONOHYDRATE.

TCM:"4-5 kapsułek 3-4 razy dziennie przed śniadaniem, po treningu i przed snem."

CREATINE MONOHYDRATE: "4 kapsułki dziennie po treningu lub o podobnej porze w dni nietreningowe."

I cena tez jest wyzsza.


Zmieniony przez - _cage_ w dniu 2005-11-07 19:00:06
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 705 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34844
no nie wiem ja TCM dawkowalem jak normalna 5 kaps raz dzienie nawet na czco ale spozywalem ja + monohydrant i bylo git .. tu masz obrazowo to .. :)

treningowy : 4-5 TCM na czczo rano - 5 gram mono po treningu
nietreningowy 4-5 TCM na czczo rano

Zmieniony przez - maciekmck w dniu 2005-11-07 19:52:13

))))))))))

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Dlaczego ceny hurtowe zniknęły ze strony www ?

Następny temat

nowy SP 80

electro
Polecane artykuły