Makrocykl na cały rok -> http://www.sfd.pl/Makrocykl!!!_by_PLŚ_-t274449.html
Makrocykl II -> http://www.sfd.pl/Makrocykl_II_by_PLŚ_-t355667.html
Kompletna rozgrzewka -> http://www.sfd.pl/Rozgrzewka_by_PLŚ_-t313350.html
Jak treninować w domu -> http://www.sfd.pl/Trening_w_domu._by_PLŚ_-t202846.html
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Makrocykl na cały rok -> http://www.sfd.pl/Makrocykl!!!_by_PLŚ_-t274449.html
Makrocykl II -> http://www.sfd.pl/Makrocykl_II_by_PLŚ_-t355667.html
Kompletna rozgrzewka -> http://www.sfd.pl/Rozgrzewka_by_PLŚ_-t313350.html
Jak treninować w domu -> http://www.sfd.pl/Trening_w_domu._by_PLŚ_-t202846.html
na nie znajomości techniki przez twego oponenta
na jego marnym ciosie co wynika z powyższego
i w sumie pod jego technike mozna duzo podpiąć
jakbyśdostał w okolice błędnika mogłoby być inaczej

"dobry nożyk na ulice i żaden mięśniak ani karateka Ci nie podskoczy..."
zależy od techniki, masy głównie ale i wielu iinych czynników.
ty jakiego kicka użyłeś na kolesiu że odpłynął?.pozdro.
kto powiedział, że nie będzie bolało
. Ale cos w stylu zwyklego kopniecia bocznegona w szczeke. Koles nie trzymal gardy. Pewnie na trzezwo bym sie nie odwazyl wykonac tak ryzykownego posuniecuia tym bardziej ze bylem troche pijany a w dodatu nie za bardzo to jeszcze umialem ale o dziwo sie udalo, szkoda ze tego nikt nie krecil bo moglby to byc film instruktazowy "JAK GBRONIC SI ENA SYLWESTRZE"
. Ale od tego momentu zrozumialem ze nauczenie sie kilku tehnik noznych nawet w domu jest dobrym posunieciem (mimo tego co wielu na forum mowi, zeby w domu sie takich zeczy nie uczyc).Makrocykl na cały rok -> http://www.sfd.pl/Makrocykl!!!_by_PLŚ_-t274449.html
Makrocykl II -> http://www.sfd.pl/Makrocykl_II_by_PLŚ_-t355667.html
Kompletna rozgrzewka -> http://www.sfd.pl/Rozgrzewka_by_PLŚ_-t313350.html
Jak treninować w domu -> http://www.sfd.pl/Trening_w_domu._by_PLŚ_-t202846.html
uważałbym z tymi kopnięciami.
pozdro.
kto powiedział, że nie będzie bolało
Makrocykl na cały rok -> http://www.sfd.pl/Makrocykl!!!_by_PLŚ_-t274449.html
Makrocykl II -> http://www.sfd.pl/Makrocykl_II_by_PLŚ_-t355667.html
Kompletna rozgrzewka -> http://www.sfd.pl/Rozgrzewka_by_PLŚ_-t313350.html
Jak treninować w domu -> http://www.sfd.pl/Trening_w_domu._by_PLŚ_-t202846.html
Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!
) Z tym trenowaniem technik nożnych w domu byłbym ostrożny, bo możesz sobie zrobić krzywdę nieumiejętnym kopnięciem.****SFD FIGHT CLUB****
Wole umrzec stojac niz zyc na kolanach
SESJA = system eliminacji studentów jeszcze aktywnych 
Makrocykl na cały rok -> http://www.sfd.pl/Makrocykl!!!_by_PLŚ_-t274449.html
Makrocykl II -> http://www.sfd.pl/Makrocykl_II_by_PLŚ_-t355667.html
Kompletna rozgrzewka -> http://www.sfd.pl/Rozgrzewka_by_PLŚ_-t313350.html
Jak treninować w domu -> http://www.sfd.pl/Trening_w_domu._by_PLŚ_-t202846.html
Krzysztof Piekarz