Hey! czy do kreatyny rozrobionej z glukoza tudziez dextroza moge dolewac troche soku z cytryny ? (ew. dosypywac kwasku) ? bo strasznie ciezko przechodzi mi przez gardlo ten slodki szit :) a tak na marginesie - sok z cytryny rozklada sacharoze na glukoze takze moze zapijanie kretki poprostu woda z cukrem i cytryna byloby tanszym rozwiazaniem ? :)
;)
Krzysztof Piekarz
