SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna i sok z cytryny ? :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 863
Hey! czy do kreatyny rozrobionej z glukoza tudziez dextroza moge dolewac troche soku z cytryny ? (ew. dosypywac kwasku) ? bo strasznie ciezko przechodzi mi przez gardlo ten slodki szit :) a tak na marginesie - sok z cytryny rozklada sacharoze na glukoze takze moze zapijanie kretki poprostu woda z cukrem i cytryna byloby tanszym rozwiazaniem ? :)

;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
heheh kurde nigdy sie nie spotkałem stym by ktoś dodawał cytryne do .... no ale niewiem pewnie znawcy sie wypowiedzom i wyjasnią sprawe a jesli ci nieprzechodzi przez gardło to czeba było carbo sobie sprawić z olimpu albo biogenixa i by przechodziło i to z apetytem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Jasne ja tez tak robie ,kreatyna bedzie działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 863
no to gitesik :) dzieki :)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
jesli z rana na pusty zoladek to jak najbardziej, pozniej nei ma sensu, jednak nie zaszkodzi.

zwiekszysz kwasowosc w zoladku,
kreatyna wchlonie sie po 30 m.
łatwiej i szybciej strawisz bialko zawierajace sie w 1 posilku aby utrzymac anaboliczny stan i walczyc z porannym stezeniem kortyzolu we krwi.

tzn kreta, 30m , posilek (glownie bialka)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-KARNITYNA

Następny temat

Kreatyna Vitalmax

WHEY premium