SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ile płacicie za treningi ??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1000
100zł za 2 miesiace z gory, 60zł za jeden

"Jesienią 1862r. wziąłem ośmiu ludzi i najechałem Meksyk" - Geronimo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15


Przez pierwszy rok 50 zł za dwa treningi [1,5 h]. Póżniej stawka sie nie zmienia i dochodzi jeszcze jeden. Oczywiście mowa o Kyokushin [;
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1104
W małym mieście, jakim jest Giżycko, opłata (co prawda nie za KK ale za TKD) wynosi 35 zł/m. Dwa treningi po 1,5 godziny zegarowej.

pozdrawiam
-* DJ'Ally *-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2258
jak teraz ćwicze oyama karate to płacę 50 zł miesięcznie trening jest 2x w tygodniu 2h ale moge jeszcze przyjść na treningi grupy początkującej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2418
ja trenuję kickboxing i płacę 30 zł za miesiąc treningi mam 3x w tygodniu po okolo 2 godzinki

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1104
My God, to gdzie tak tanio?

pozdrawiam
-* DJ'Ally *-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1926
TKD 2 razy w tygodniu 50zł za miesiąc


pozdrawiam

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2418
w Radomiu w Kick-Boxing team Radom i wacle nei jest tak, że jka tano to słabo, treningi są naprawdę profesjonalne, dośc ciężki i fachowe

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1104
Ja nie mówię, że słabo, ja podziwiam opłacalność :)

pozdrawiam
-* DJ'Ally *-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2418
i moje treningi mniej więcej dzielą sie tak, że:
Poniedziałek:
* rozciąganie
* kopcięcia, ogólnie techniki nożne
Środa:
* postawa, garda
* ręce, sierpy, proste itd
Piątek:
* wszystko w połączeniu

osobiście najbardziej lubię treningi piątkowe tyle, że w piątek to nie zawsze jest tak łatwo się zebrać zeby isc

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybity (stłuczony) kciuk

Następny temat

Wymagania na 10 i 9 kyu w Oyama Karate???

electro
Polecane artykuły