Witam mam takie pytanie wlasnie skoncyzlem cykl na kreatynie
i bede teraz cwiczyl bez zadnych odzywek
i myslalem nad jakims wypadem na browara bo nie pilem juz okolo 4 miesiace
tak w jakim odstepie od skonczenia cyklu najlepiej wybrac sie na jakis melanzyk zeby nie zepsuc sobie efektow ? :D
troche to glupie ale troche mnie korci zeby na jakoms imprezke wyskoczyc
i bede teraz cwiczyl bez zadnych odzywek
i myslalem nad jakims wypadem na browara bo nie pilem juz okolo 4 miesiace
tak w jakim odstepie od skonczenia cyklu najlepiej wybrac sie na jakis melanzyk zeby nie zepsuc sobie efektow ? :D
troche to glupie ale troche mnie korci zeby na jakoms imprezke wyskoczyc
yyy?
Krzysztof Piekarz


