SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kaptury! Z barkami czy z plecami.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9172
jejku jejku jejku niemożliweeeeeeeeeee...


---------------------------

Ranę zadałeś ranę otrzymasz

-------------

pozdrawiam MiF

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9705
jak ktos od razu odpowiada nie czytajac nizej postow to tak to wychodzi a nieraz jeszcze gorzej... i prosze Cie mifas nie badz bezczelny

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaptury robię razem z plecami, podczas robienia barków, przy podciąganiu sztangi do brody i podczas odwodzenia ramion w opadzie, staram się trzymać głowę pochyloną, tak żeby czworoboczny był rozciągnięty i jak najmniej się angażował.
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
A w obu tych wypadkach broda winna być w położeniu naturalnym ( a nawet może być trochę uniesiona) i powinno się patrzeć przed siebie. No, ale są różne sposoby nieprawidłowego wykonywania tych ćwiczeń.

BOOGIE WOOGIE

Zmieniony przez - boogie w dniu 2002-07-01 08:11:28
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9969
BOOGIE nie bądź taki...Proszę cię trochę wyrozumiałości..
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
TOPOR - wyrozumiałość wyrozumiałością, a kręgi szyjne trzeba szanować

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9969
Wiem wiem ,ale nie mogę se pogadac!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3209
Veter - odp na Twoje pytanie jest prosta - cwicz barki razem z plecami! Ja tak robie-po plecach cwicze barki i na koniec robie 4-5 serii na czworoboczne (kapturki )

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21363
Ja smaruję kaptury po treningu barków, najlepiej je wtedy czuję !!

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28663
Ciagi i podciaganie na drazku angazuje dosc mocno czworoboczne, wiec albo nie trenuje ich wcale, albo na treningu barkow.

Mariux

Mariux

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

COŚ DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NA WAKACJE

Następny temat

Laweczka do cwiczen

electro
Polecane artykuły