SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

siłownia =)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24776
Siema! Wrzuce teraz okolo 10 zdjec silki mojej i 4 kumpli. Prosze niekomentowac przed wrzuceniem wszystkich zdjec!

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24776
1. Tu troche naszych ciezarow ;] w sumie okolo 100 kg :
2x 20
2x 10
4x 5
4x 2.5
8x 1.25 + okolo 20 kg samorobek ;]

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypas ta siłka i widze że nawet ładne dziewczyny tam trenują.. nie no , nic tylko ćwiczyć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24776
1. opis wyzej bo cos nie wyszlo

To_Orn prosilem o cos

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24776
Ej chlopaki co jest wrzucam zdjecie 37kb i dalej ich nie widac

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15082
no co z tymi zdjęciami też składam może coś skopiuje

Skończone dzieło jest sumą szczegółów !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1339
ja tez nie widze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3680
moze sa za duze ELO !

-_-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3928
nie ma zadnych zdjec !?

http://www.sfd.pl/temat214373 - nasza siłownia

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5197
no co ty nie powiesz:p

"Wiara umiera ostatnia"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24776
no niema chociaz niewiem czemu w photoshopie zmienilem na 600x800 i zapisalem jako jpg i zajmuje teraz 37 kb a niema ;/

http://www.sfd.pl/temat226507/ moja siłownia
"Rzeczy się stają, idee istnieją."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KUMPEL Z ANGLI ;D;D;D

Następny temat

To ja

electro
Polecane artykuły