witam
troche chodze na silke a wlasciwie zaczynam
mam 20 lat 100kg i wyciskam 64kg
co wziasc zeby sie troche rozbudowac????
czy czysta keratynka bedzie do tych celow odpowiednia????
bo jak narazie to tylko jeden miesien mam spory - piwny
a chce mic inne miesnie spore
troche chodze na silke a wlasciwie zaczynam
mam 20 lat 100kg i wyciskam 64kg
co wziasc zeby sie troche rozbudowac????
czy czysta keratynka bedzie do tych celow odpowiednia????
bo jak narazie to tylko jeden miesien mam spory - piwny
a chce mic inne miesnie spore
Krzysztof Piekarz
Rzezba chyba by byla lepsze w Twojim przypadku. Ale niech sie wypowie ktos inny.