SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak to się dzieje w przyrodzie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3627
Mam pytanie następującej treśći na 100% jest lamerskie. Co spala się jako pierwsze w organiźmie. Tzn po glikogenie (czy jak to sie tam zwie) tłuszcz?? Czy odrazu mięśnie?? Czy naprzykład jedzenie 1-szego posiłku po 2 godz po wstaniu zadziałało by dobrze na rzeźbe??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
Mam pytanie następującej treśći na 100% jest lamerskie. Co spala się jako pierwsze w organiźmie. Tzn po glikogenie (czy jak to sie tam zwie) tłuszcz?? Czy odrazu mięśnie?? Czy naprzykład jedzenie 1-szego posiłku po 2 godz po wstaniu zadziałało by dobrze na rzeźbe??

a więc po pierwsze:
Pojęcie MASA MIĘŚNIOWA to : mięsień, tłuszcz, woda.... po wypaleniu glikogenu organizm czerpie energie z MASY MIĘŚNIOWEJ czyli z czego ??? a no z mięsnia , tłuszczu i wody czyli wszystkiego razem po trochu...paląc tłuszcz pali się też mięsień....

napewno nie wpłynie tobie dobrze na rzeźbe...to jest bezsensu...Najlepiej zrób AEROBY z rana w okolicach 35min do 1h i odczekaj 30-1h po aerobach i zjedz posiłek....to wpłynie o wiele lepiej na rzeźbe ;)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3627
Ale ja włśnie nie moge jeść rano przed szkoła nie kumam czemu czy to przez stres:/czy przez co. Praktycznie 1szy posiłek jem w szkole na długiej przerwie. I nie moge się przemóc może jakaś porada co do tego??:P
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20230
moze jedz cos co lubisz, lub cos co szybko sie spozyw najlepiej w płynie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weglowodany w diecie redukcyjnej i masowej

Następny temat

Dieta na poziomie,a moze sie myle?Ocencie

electro
Polecane artykuły