No i jak tutaj brać Białko skoro po każdym mam wzdęcia to jest beznadziejna sprawa i potrafi mnie zniechęcić do wszystkiego... Żdne leki nie pomagają i wzdęcia wracają po sheiku. Nie ważne czy z mlekiem czy bez czy po treningu czy rano zawsze są WZDĘCIA. Ktośma jakieś pomysły. Zmiana białaka? Nic nie daje próbowałem już trzech firm i jak na razie ZAWSZE TO SAMO. Ludzie jak tu trenować??? Odstawie białko i co? w pożywieniu szukać białka chyba musiał bym mieć 1000zł na tydzień żeby wyciągnąć tyle białaka ze "zwykłego" pożywienia. Jak ktoś sobei z tym PROBLEMEM poradził to dajcie znać. Prosze poważne odpowiedzi bo oczywiste żeczy jestem w stanie sam sobie uświadomić :/
Optymista i już...
Krzysztof Piekarz

