SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wzdęcia, wzdęcia :/ kwa >:(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6289

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 334
No i jak tutaj brać Białko skoro po każdym mam wzdęcia to jest beznadziejna sprawa i potrafi mnie zniechęcić do wszystkiego... Żdne leki nie pomagają i wzdęcia wracają po sheiku. Nie ważne czy z mlekiem czy bez czy po treningu czy rano zawsze są WZDĘCIA. Ktośma jakieś pomysły. Zmiana białaka? Nic nie daje próbowałem już trzech firm i jak na razie ZAWSZE TO SAMO. Ludzie jak tu trenować??? Odstawie białko i co? w pożywieniu szukać białka chyba musiał bym mieć 1000zł na tydzień żeby wyciągnąć tyle białaka ze "zwykłego" pożywienia. Jak ktoś sobei z tym PROBLEMEM poradził to dajcie znać. Prosze poważne odpowiedzi bo oczywiste żeczy jestem w stanie sam sobie uświadomić :/

Optymista i już...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3501
Spróbuj pić odżywkę powoli, małymi łykami, przez kilkanaście minut.

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz też kupić jakieś enzymy trawienne pochodzenia roślinnego
np. Digest Ease - jedynym minusem jest cena ...95 plnów
albo Meal Time

Generalnie te preparaty są oparte na enzymach występujących w papai...
owoce papai też dobre przy wszelkich problemach z brzuchem
tylko ta cena...ech
Popytaj w aptece, może coś jeszcze doradzą. Ja przytoczyłem te dwa przykłady, bo z nimi miałem styczność
pozdr.
P.S. Zastosuj się jednakw pierwszej kolejności do tego , co mówił Alvy. Często wolniejsze picie szejka (nie na jeden haust...) pomaga!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
W takim razie zainteresuj sie lepszymi białkami które zawierają enzymy trawienne...
Szejki rób raczej z wodą..
Możesz spróbować również pankreatynę (do dostania w aptece)
Ale trzeba by sie zastanowić nad przyczyną, może masz problemy z laktozą, jakims typem białka?
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
nadal nie wiemy co to za białko!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Tys prowdo..
Choć (może mylnie) założyłem, że raczej te przeciętne bez enzymów skoro są takie problemy..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
też tak myślę...
Rip, ale szalejesz
spamer
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Ajak
Kupiłem abonament, sesja się skończyła
Tera mogę poszaleć
Jak zostanę modem i Mateo będzie mi płacił ta inwestycja się zwróci
Ja i spam?
Gdzie?
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8233
semman probowales 3 firm ale moze kazda z tych firm uzywala tego samego rodzaju bialka
napisz jakie to byly firmy i nazwe odzywki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7851
kolego wiesz co to jest smolding glutenic enteropathy ? byc moze ze cierpisz na ten rodzaj skazy bialkowej i wowczas bedzie ciezko z suplementacja bialkiem :(

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

co kupic ??? wejdz i doradz

Następny temat

Odzywki!

electro
Polecane artykuły