Czy zna ktos może jakieś sekcje sztuk walki w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej i Będzinie? Szczególnie interesują mnie sekcje: muay-thai, kick-boxing, oraz BJJ. Będe wdzięczny za wszelkie informacje.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
ja proponuje kickboxing z lowkickem u Rafała Chwałka, na Niwce; cena 50zł za miesiąc,, jako początkujący to 3x tyg (pn,śr,pt), trening trwa 1.5h od 16.50 do 18.20,jest też możliwosć chodzenia rano(zresztą przyjdź to się dogadasz i będziesz chodził, kiedy Ci pasuje; jak będiesz miał jakieś pytania to pisz
...
ELRI dzięki za info. Mam następujące pytania:
-czy jest jakaś strona www klubu, o którym mówisz?
-czy są sekcje dla początkujących(i jak oni są traktowani)?
-jak wygląda trening u w/w trenera?
-czy jest jakaś strona www klubu, o którym mówisz?
-czy są sekcje dla początkujących(i jak oni są traktowani)?
-jak wygląda trening u w/w trenera?
...
po koleji
1) stronka miała być, ale czy powstała to nie wiem(telefon moge dać);
2)oczywiście jest sekcja dla poczatkujących zajęcie trwają już od dwóch tygodni w pn, śr, pt od 16.50(cały czas dochodą ludzie); co do traktowania to wg mnie lepiej nie można(indywidualne podejście, dokładne tłumaczenie i pokazywanie technik);
3) na początek solidna rozgrzewka( wymachy różnych części ciała w różne strony, czasem gra w kosza albo w nogę), rozciąganie (statyczne, dynamiczne, w parach), trening właściwy tj.pojedyncze ciosy, kombinacje ciosow(w powietrze, na tarcze, na worki), stacyjki(przewaznie raz w tyg, przynajmnie tak bylo w zeszłym sezonie), walka z cieniem, ćwiczenia rozluźniające (w tym pomki, brzuszki na poczatek tak po 20 kazdego rodzaju)
traningi są urozmaicone;
i tyle w skrócie; pzdr
ps
uderzenia kolanami też trenujemy
1) stronka miała być, ale czy powstała to nie wiem(telefon moge dać);
2)oczywiście jest sekcja dla poczatkujących zajęcie trwają już od dwóch tygodni w pn, śr, pt od 16.50(cały czas dochodą ludzie); co do traktowania to wg mnie lepiej nie można(indywidualne podejście, dokładne tłumaczenie i pokazywanie technik);
3) na początek solidna rozgrzewka( wymachy różnych części ciała w różne strony, czasem gra w kosza albo w nogę), rozciąganie (statyczne, dynamiczne, w parach), trening właściwy tj.pojedyncze ciosy, kombinacje ciosow(w powietrze, na tarcze, na worki), stacyjki(przewaznie raz w tyg, przynajmnie tak bylo w zeszłym sezonie), walka z cieniem, ćwiczenia rozluźniające (w tym pomki, brzuszki na poczatek tak po 20 kazdego rodzaju)
traningi są urozmaicone;
i tyle w skrócie; pzdr
ps
uderzenia kolanami też trenujemy
...
Dzięki Ci Elri za wyczerpującą odpowiedź. Dałbym soga ale nie mam abonamentu niestety.
...
JAworzno polecam
pozdroovka Puff
http://www.dudi.ltd.pl
http://kulturystyka.ltd.pl
http://witamina.prv.pl
...
do trenera Podrazy idz.
dobry trener, duzo znajomosci
jest prezesem WKN w polsce.
dobry trener, duzo znajomosci
jest prezesem WKN w polsce.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
