SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybór sztuki walki Kraków

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez natolin z działu Style tradycyjne. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1313
Witam wszyskich!
Mam pytanie... może ono nie jest oryginalne ale nie wiem jakiej sztuki walki zacząć się uczyć... mam 15 lat mieszkam w Krakowie i jestem dość chudy :/ szukam takiego sportu, w którym nie najważniejsza jest siła mięśni. Zastanawiałem się nad Ju Jitsu, Taekwondo lub Karate... poradzcie mi która z nich najlepiej wybrać i która jest najciekawsza (tzn. są w niej ciekawe ciosy, efektowne kopnięcia itp.). Może jednak radzicie mi wybrać zupełnie inną sztukę walki?? Jeżeli tak to napiszcie jaką! Mieszkam w Kraku więc ze znalezieniem odpowiedniej szkoły nie będę miał problemów... poradzcie mi!! Czekam na odpowiedz!

<<<< TAEKWONDO RULEZ >>>>
<<SFD FIGHT CLUB>>
"Walcz zbiegając ze wzgórza, a nie wspinając się na nie"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 11379 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47331
hmmmmm musisz sprecyzowac o co najbardziej ci chodzi o efektownosc czy o skutecznosc ?

jesli chcesz trenowac cos "tradycyjnego"a zarazem skutecznego to polecam shidokan karate
1

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9601
Z tych co wymieniłeś ja bym wybrał Ju jistu ( jeden kumpel trenuje ale nie wiem w jakiej sekcji , mowi ze jest dobrze ) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Sztukę walki traktowałbym jako sport a nie w sensie że jak pochodzę parę miesięcy będę mógł dokopać każdemu na ulicy... zalezy mi też na walce i w pewnym sensie na rozciąganiu się i zdobywaniu kondycji fizycznej, więc najbardziej pasuje mi Taekwondo... dobrze wybrałem?? czy dla takiego chudego chłopaka nie będzie to za trudna sztuka walki??

<<SFD FIGHT CLUB>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21505
Spróbuj taekwondo w KCT Kraków u Mikołaja Kotowicza. http://www.kct.website.pl

Powodzenia.

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 10832 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38587
Kosa, ja byłbym zainteresowany. opowiedz mi o shidokan. Wiesz, co i jak w tym stylu, jakie z grubsza techniki i gdzie w Kraku można znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 11379 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47331
najlepiej jak zajrzysz na ich stronke shidokan .pl

Łódź
Łódzki Ośrodek Shidokan
Kierownik: Grzegorz Chałubiński
Główna sekcja: Fitness Club "19" ul. Jaracza 19
godziny zajęć: pon, wt, czw, pt godz. 20.15

tak jak mowilem jest to dobry styl ze wzgledu na jego wszechstronnosc
walka odbywa sie w trzech formulach
Bare Knuckle Karate (zasady podobne do kyokushin)
Thai Kick Boxing
Grappling

reszte doczytaj na stronce shidokan mozesz tez pare filmikow stamtad sciagnac

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2108
Nie zastanawiaj tylko pomykaj na ul. Francesco Nullo 23 do Krakowskiej Akademii Taekwondo (ITF) prowadzonej przez Pawła Porębskiego, Grzegorza Waligórę i kilku innych instuktorów. Płacisz 70 lub 75 zł miesięcznie, i (jeśli chcesz) masz 6 treningów tygodniowo. Pozdrawiam.

"Vivere militare est..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wielkie dzięki za odpowiedzi!!
Teraz już się zdecydowałem że zapiszę się na Taekwondo... tylko mam jeszcze jedno pytanie... do tej szkoły można się zapisać np. teraz czy dopiero we wrześniu??

<<SFD FIGHT CLUB>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43847
w Krakowie macie tesh dobrą sekcje wing tsunu no ale jak joosh wybrałeś takewondo to życze powodzenia

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2108
Przyjdź we wtorek lub czwartek ok. 19 do szkoły podstawowej nr 38 na Francesco Nullo (trening grupy początkującej), i tam możesz pogadać z trenerem- myślę, że nie będzie przeciwskazań do tego żebyś zaczął trening już teraz. Pozdrawiam.

"Vivere militare est..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie Filipińskie SW są już w Polsce?

Następny temat

Vale Tudo Zgierz

Zestaw 1