SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co warto wybrac z odzywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16
Jestem amatorem jesli chodzi o sporty silowe, cwicze mniej wiecej od 3 lat ale bez wiekszych rezultatow. Co prawda przybralem juz kiedys na masie wazylem 87 przy wzroscie 183. Sila mi dopisywala ale szczerze powiedziawszy wiecej bylo sadla niz miesni. Po ciezkich wakacjach (praca, nieregularne posilki) schudlem do 77 - 78 kg. Chce troszke przybrac na masie (biceps, klatka piersiowa) zmniejszyc troche brzuch,poprawic ogolnie kondycje i rzezbe. Zastanawialem sie nad jakas odzywka ale jest tego tyle ze nie wiem co wybrac. Chcialbym kupic jedna rzecz (ewentualnie dwie), ktore pogodza z tego co zauwazylem sprzeczne cele (masa/sila/rzezba/wytrzymalosc). I tu prosba o doradzenie czegos co pomoze w uzupelnieniu diety. I na tyle rozsadnego aby nie skonczylo sie na jakis komplikacjach zdrowotnych. Bo szczerze powiedziawszy to jak slysze nazwy tych srodkow to od razu mysle sobie ze skonczy sie to jakimis uszkodzeniami (watroba,nerki,klejnoty rodzinne... etc).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
2 x CP+carbo+dobra dieta i trening
pozdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16
Dzieki za szybka odpowiedz ale co to znaczy ??
"2 x CP+carbo+dobra dieta i trening"
dobra dieta i trening jest w miare jasny ale z poczatkiem troche gorzej
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
cp = CELL PUMP
carbo rodzaj odzywki - weglowodany w proszku

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2005-09-14 13:34:57
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 779
2X CP czyli 2 puszki Cell Pump z Biogemixa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16
Nie bic ja tylko pytam.
Czy mozna po Polsku ??
Ze stronki olimpu juz wiem co to Carbo ale to drugie to nie bardzo :/
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
cell pump wyrob firmy Biogenix - powiazanej z olimpem ale ma swoja osoban strone - zawsze zapominam jej adres
jakos bx-biogenix lub odwrotnie :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16
450 gramow za 75,90 x 2
Carbo 1500 g (OLIMP) 31,00

jak to jesc i na ile to powinna starczyc ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 779
mała puszka starcza na 50 porcji a duża na 70. Jest pare teorii odnosnie dawkowania cell pump ale wydaje mi sie że najodpowiedniejsza jest : 1 miarka(9 gr) na czczo rano i 1 miarka po treningu.Tak samo w nietreningowe drugą porcje w godzinach treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16
Mam jeszcze 3 pytania
1. Czy to mi nie zaszkodzi gdybym przerwal trening ?
Bo czasami jestem tak wykonczony po pracy ze nie mam ochoty podrapac sie w d*** a co dopiero cwiczyc.
I czy to w ogole ma jakies efekty uboczne ?

2. Z tego co zobaczylem zawartosc bialka w tych produktach = 0%. Czy to znaczy ze dieta ma byc w nie bogata a jesli tak to w jakich ilosciach mam spozywac (nabial etc) no chyba ze jest jakas wygodniejsza forma instant.

3. Zwykle cwicze w domu na lawce i ze sztanga lamana na biceps. Robie 1 dniowe przerwy. Czy to wystarczy zeby osiagnac zamiezony cel ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 453 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4782
ad.1-nic sie nie stanie nie powoduje żadnych skutków ubocznych
ad.2-idz do działu odżywianie i ułóż sobie pożądną diete
ad.3- 3-4 razy w tygodniu wystarczy cwiczen ale najlepiej idz jeszcze do działu trening i ułóż sobie trening
bo z tego co widze to nie masz ani diety ani dobrze ułożonego treningu
w takim wypadku nie ma co sie brac za suple
DIETA---TRENING--I DOPIERO PÓŻNIEJ SUPLE
pozdr.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cell pump czy knockout

Następny temat

Jak dawkować HMB 750mg????

electro
Polecane artykuły