SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cykl z XP + białko+ (CP czy KO) ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
Mam zamiar rozpocząć cykl z XPand'em, białkiem Ostrowii no i z tego względu że jedna pucha XP to za mało (a na 2 mnie nie stać:) zastanawiam się co dokupić i z czym najlepiej połączyć XP. Proponujecie CellPump czy Knockout?
Dieta jest ok. No i mam jeszcze prośbe czy moglibyście poradzić w jaki sposób najlepiej to wszystko przyjmować zarówno w dni treningowe jak i nietreningowe.(Raz słysze że XP lepiej przed treningiem, drugi raz że po)
aha warto dodać że nie bedzie to mój pierwszy cykl:)
dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
No ja chyba bede dawakowal podobnie chyba roznica bedzie tylko w NT: ja bede bral rano Cp w porze treningu Xp i sie tez zastanawiam czy w treningowe nie brac pol porcji przed i pol po


P.S. SoG nie wszedl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27817
kO nie testowalem wiec sie nie wypowiadam
xp + cp to dobry polaczenie wiem z autopsji bo teraz cos takiego mam i dobrze kopie
w dni nietreningowe
xp rano, cp/ko po poludniu
w dni treningowe
cp/ko rano, xp przed treningiem


Zmieniony przez - ama_tor w dniu 2005-09-10 18:20:42

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
ama_tor moglbys napisac cos wiecej o cyklu Cp+Xp bo sam taki zaczynam w srode i mnie to ciekawi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
dzieki, a może ktoś cos powie jeszcze o KO?
No i jak z białeczkiem? Ile go brac w ciągu dnia? Czy może według własnych braków w diecie? I kiedy najlepiej przyjmowac białko,tnz. rano, wieczorem, na czczo itp.?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
Białeczko tyle ile ci brakuje.Na noc mozesz zarzucić rano lub po treningu lub do jakiegos posiłku.Wszystko zalezy od brakow.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2411
Amator,jakie są efekty cyklu ?:> Zamierzam również robićpodobny cykl.Jak z masą i siłą?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9111
ja bym na Twoim miejscu wybrał wariant x-pand+ KO (jesli masz tyle kasy,)
wybierzesz KO to nie pozalujesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
robert21: a jak według Ciebie najefektywniej połączyć XP i KO, tzn. jak je przyjmować w ciągu dnia?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27817
no wiec tak xp+cp jestem w 3 tygodniu.
masy poszlo 1,5kg ale to tez zasluga diety
z wynikow silowych jestem bardzo zadowolony w 3 tyg na lawce poszlo 105 - 115
pompa na treningach tez b.dobra
ogolnie to polaczenie wszystkim polecam

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
Dzieki za odpowiedz lap SGa cieszy mnie to ze dobrze idzie bo to utwierdza mnie tylko w przekonaniu ze to dobre polaczenie . Jak dawkujesz ?

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2005-09-11 19:55:01
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9111
v1410: ja bym brał tak:
DT:KO rano na czczo a x-p 30min. przed treningiem
DNT:KO rano na czczo a x-p w godz.treningu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dylematy odnośnie 2 cyklu

Następny temat

Co mam brać ?

electro
Polecane artykuły