Mam zamiar rozpocząć cykl z XPand'em, białkiem Ostrowii no i z tego względu że jedna pucha XP to za mało (a na 2 mnie nie stać:) zastanawiam się co dokupić i z czym najlepiej połączyć XP. Proponujecie CellPump czy Knockout?
Dieta jest ok. No i mam jeszcze prośbe czy moglibyście poradzić w jaki sposób najlepiej to wszystko przyjmować zarówno w dni treningowe jak i nietreningowe.(Raz słysze że XP lepiej przed treningiem, drugi raz że po)
aha warto dodać że nie bedzie to mój pierwszy cykl:)
dzieki za pomoc
Dieta jest ok. No i mam jeszcze prośbe czy moglibyście poradzić w jaki sposób najlepiej to wszystko przyjmować zarówno w dni treningowe jak i nietreningowe.(Raz słysze że XP lepiej przed treningiem, drugi raz że po)
aha warto dodać że nie bedzie to mój pierwszy cykl:)
dzieki za pomoc
Krzysztof Piekarz

