Cwicze od pul roku chantelkami i mysle ze pora ulozyc jakis trening. Prosze pomuzcie ulozyc mi jakis dobry trening na mase
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
może faktycznie narazie bede sie dobrze odrzywial i troche pompeczek a za 1 1.5 roku sprubuje na silce troche potrenowac
Zmieniony przez - Dimer w dniu 2005-08-29 21:49:27
Zmieniony przez - Dimer w dniu 2005-08-29 21:49:27
...
Po 1 nie wklejaj swoich fot, prosze
a po 2 z tym sprzętem to za dużo nie zdziałas, a po 3 jesteś jeszcze za młody na ciężkie treningi na siłowni.
a po 2 z tym sprzętem to za dużo nie zdziałas, a po 3 jesteś jeszcze za młody na ciężkie treningi na siłowni.wuder
...
W tym wieku mozna zaczac silownie ale ja bym sobie odpuscil Zajmij sie jakims treningiem ogolnorozwojowym, tenis,plywanie, biegnianie i zainteresuj odzywianiem Tak przygotowany za dwa lata smialo lap sie za zelazo
...
ja bym proponował (i to koniecznie) 5x w tyg. po pół godz. dziennie słowniczek ortograficzny!!!! na siłownię jeszcze masz czas.
...:::YET ONLY THE STRONG SURVIVE AND THE WEAK SHALL FALL:::...
...
duży ten biceps ahhhhhhhhh
, ile na żyłce ??
. Człowieku ćwiczysz poł roku hantelkami i wrzucasz fotki. Byś ćwiczył poł roku sztangą i hantelkami całe ciało to by siara było wrzucić fotki
.
, ile na żyłce ??
. Człowieku ćwiczysz poł roku hantelkami i wrzucasz fotki. Byś ćwiczył poł roku sztangą i hantelkami całe ciało to by siara było wrzucić fotki
.a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.
pozdrawiam
...
Diamer, na razie rób sobie pompki, drążek i brzuszki. W twoim wieku jeszcze nie czas na siłkę.
No more zdjęć!
No more zdjęć!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz

