SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomurzcie ułożyć trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16
Cwicze od pul roku chantelkami i mysle ze pora ulozyc jakis trening. Prosze pomuzcie ulozyc mi jakis dobry trening na mase
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16
może faktycznie narazie bede sie dobrze odrzywial i troche pompeczek a za 1 1.5 roku sprubuje na silce troche potrenowac

Zmieniony przez - Dimer w dniu 2005-08-29 21:49:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14830
Jakim sprzętem dysponujesz ??

wuder

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16
Mam 14 lat warze 52 kg mam 172 cm wzrostu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16
Narazie chantelki 1 2 i 5 kg po 2 sztuki karzdy i mam zamiar kupicz sztange
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14830
Po 1 nie wklejaj swoich fot, prosze a po 2 z tym sprzętem to za dużo nie zdziałas, a po 3 jesteś jeszcze za młody na ciężkie treningi na siłowni.

wuder

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27919
W tym wieku mozna zaczac silownie ale ja bym sobie odpuscil Zajmij sie jakims treningiem ogolnorozwojowym, tenis,plywanie, biegnianie i zainteresuj odzywianiem Tak przygotowany za dwa lata smialo lap sie za zelazo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1020
ja bym proponował (i to koniecznie) 5x w tyg. po pół godz. dziennie słowniczek ortograficzny!!!! na siłownię jeszcze masz czas.

...:::YET ONLY THE STRONG SURVIVE AND THE WEAK SHALL FALL:::...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
duży ten biceps ahhhhhhhhh , ile na żyłce ?? . Człowieku ćwiczysz poł roku hantelkami i wrzucasz fotki. Byś ćwiczył poł roku sztangą i hantelkami całe ciało to by siara było wrzucić fotki .

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1871
Diamer, na razie rób sobie pompki, drążek i brzuszki. W twoim wieku jeszcze nie czas na siłkę.
No more zdjęć!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla mase

Następny temat

do ocenki

electro
Polecane artykuły