SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

powrot po 2 latach do treningu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 545


witam wszystkich cwiczylem 3 lata w zk od miesiaca znowu cwicze
biceps 42 po treningu 44
barki 130
pas 86
waga 80
wzrost 170
kiedys biceps 46, barki 137, pas 95waga 87
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Klatka, łapa i barki... mi się podobają

Do poprawy brzuch i na Twoim miejscu bym go ćwiczył bo może być jeszcze lepiej !!!!.

SOG za wytrwałość w dążeniu do celu z butelkami...

Mamy takie same spodnie,

Zmieniony przez - miniKOKS w dniu 2005-09-01 18:40:02
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7276
Widac ze ciwczyles i ze miales przerwe.Nad brzuchem popracuj , w koncu waga 80 czy 87?Sog za dziary

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 545
dzieki za podbudowanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40994
Nie jest źle Spoxik masz dziary łaaaaaaaaaap SoGa

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
Jest calkiem dobrze a jak wezmie sie poduwage tak dluga przerwa to nawet bardzo dobrze lap SGa


P.S. Dlaczego miales przerwe w treningach?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2478
Nie ma to jak trening w zk
Jest dobrze, będzie lepiej
Łap soga

Always look on the bright side of life

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12054
Ooo...niezle jestAle bedzie o wiele lepiejPozdro i sog!!

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23490
łap soga za te dziary i za łape

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41556
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
No bardzo ladnie sogacz sie nalezy ciekawe jak wygladales przd spadkami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66285
Widac, ze nie proznowales pod celą

Jest dobrze!

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie.

Następny temat

prosze sie nie smiac :)

electro
Polecane artykuły