Siemkanko słuchajcie cześc z was ma siłownie w : garażach piwnicach itp i czesc jest nieogrzewana wiec co robicie w zime ubieracie sie ciepło? macie jakieś piecyki ? elektryczne gazowowe ? i o to moje pytanei co mi radzicie jakiś piecyk wstawić elektryczny czy gazowy ? i jakie koszta ekslpotacji np na gaz .wiem ze za prąd to w garazu płace jedną stawke 3zł miesiecznie i jezeli bym kupił jakiś tani dobry elektryczny i zeby mi prądu duzo niechlał to bym kupił i ćwiczył w krutkim rekawku [ duzo niemoge bo spółdzielnia zczai ze ktoś w garazu ma właśnie piec ] Kupował ktoś juz jakiś piec albo coś innego mi radzicie Ja siłownie mam w garazu
Z góy dzieki za odp 3m się
Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2005-08-12 00:27:34
Z góy dzieki za odp 3m się
Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2005-08-12 00:27:34
Krzysztof Piekarz


