Szacuny
0
Napisanych postów
464
Wiek
45 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
41087
Troche ciężko to wytłumaczyć...
Masz np. łóżko wysokości ok. 50 cm. Przybierasz pozycję tak jak byś robił pompki - ręce na łóżku, szerokość barków. Robisz pompke, następnie robisz taką inniejszą pompke :>, czyli wchodzisz całą głową pod łóżko aż ręce będą w rownej linni z szyją. I tak na przemian, jedna pompka normalna druga głową pod łóżko.
pozdro 600
Zmieniony przez - WRC7707 w dniu 2005-07-29 16:31:41
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Proste jak dwa metry drutu miedzianego w kieszeni... otóż :
Masz jakiś kran albo bolec wystający ze ściany?
Zawieszasz sobie na tym sznurek : chwytasz za dwa końce sznurka i wsuwasz głowę pod bolec/kran i odpychasz sie , i robisz powtórzenia.
W każdym bądź razie w kryminale sie tak robi triceps :)