SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gwiazdy na trica :/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
słyszeliscie o takim czymś?
Kolega mi mówił ze mam to robic ale ja nie weim jak to sie robi, a on worci za pare tygodni o co w tym biega?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
Nie mam pojecia co to jest..pewnie jakieś ćwiczenia tylko jakie...moze ktos inny wie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
to jest napewno cwiczenie dal tego sie pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
w atlasie ( http://www.kulturystyka.pl/atlas/ )sie nie doczytałem takiego czegoś...

Zmieniony przez - Big_rideR w dniu 2005-07-29 15:22:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
Troche ciężko to wytłumaczyć...
Masz np. łóżko wysokości ok. 50 cm. Przybierasz pozycję tak jak byś robił pompki - ręce na łóżku, szerokość barków. Robisz pompke, następnie robisz taką inniejszą pompke :>, czyli wchodzisz całą głową pod łóżko aż ręce będą w rownej linni z szyją. I tak na przemian, jedna pompka normalna druga głową pod łóżko.

pozdro 600

Zmieniony przez - WRC7707 w dniu 2005-07-29 16:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proste jak dwa metry drutu miedzianego w kieszeni... otóż :
Masz jakiś kran albo bolec wystający ze ściany?
Zawieszasz sobie na tym sznurek : chwytasz za dwa końce sznurka i wsuwasz głowę pod bolec/kran i odpychasz sie , i robisz powtórzenia.



W każdym bądź razie w kryminale sie tak robi triceps :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
WRC7707_chodzi Ci o te pompki co robia na pokazach fitnes ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
WRC7707_chodzi Ci o te pompki co robia na pokazach fitnes ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9481
nie kombinujta chopy ino westa sie za trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
To_ORn tak też mozna, ale sposób z łóżkiem został wcześniej wymeślony i dla mnie wydaje sie lepszy.

"W każdym bądź razie w kryminale sie tak robi triceps :) " 100% racji :)

A na pokazach fitnes to ja nie mam pojęcia jakie robią pompki :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwna sprawa z treningiem mięśni ramion

Następny temat

Stymulacja średnim ciezarem

WHEY premium