witka po raz kolejny, chodze na silownie juz od ponad pół roku moze smiesznie krotko ale juz jakies pierwsze efekty widac.Jednakze mam pare kłopotów :
-bola mnie nadgarstki przy cwiczeniech co robic??
-cwicze na prostej ławce i klatka robi sie półokragła a nie taka bardziej kwadratowa od zeszłego tygodnia kupilismy skos czy to cos da??;
-potrzebuje cwiczen na ramiona niestety nie mamy odpowiedniego sprzetu ewentualnie gryf i jakis stołek;
-i jeszcze pytankoco do gornych partii bicepsa blisko ramienia tam prawie wogole nie mam miesni co zrobic:)??
-bola mnie nadgarstki przy cwiczeniech co robic??
-cwicze na prostej ławce i klatka robi sie półokragła a nie taka bardziej kwadratowa od zeszłego tygodnia kupilismy skos czy to cos da??;
-potrzebuje cwiczen na ramiona niestety nie mamy odpowiedniego sprzetu ewentualnie gryf i jakis stołek;
-i jeszcze pytankoco do gornych partii bicepsa blisko ramienia tam prawie wogole nie mam miesni co zrobic:)??
daze do tego zeby byc wiekszym i silniejszym ale to nie wszystko co chce osiagnac siła lezy w słowie
Krzysztof Piekarz