Cześć. Na chwilę obecną biorę hmb, glutaminę i taurynę w takiej konfiguracji:
Dni T:
rano na czczo: hmb, glutamina i tauryna
po treningu: hmb, glutamina, tauryna
przed snem: hmb i glutamina
Dni NT:
po prostu między posiłkami
jak do tego wpasować kreatynę???
czy w treningowe wystarczy rano na czczo i po treningu, czy lepiej przed trengiem i po treningu? Dodam, że treningi mam ok. 11.00
Myślałem żeby jeszcze dodać BCAA (nigdy tego nie brałem) i chciałbym
wypróbować
i bcaa jakoś tak przed i po treningu, prawda?
Napiszecie co i jak??????????????
Dni T:
rano na czczo: hmb, glutamina i tauryna
po treningu: hmb, glutamina, tauryna
przed snem: hmb i glutamina
Dni NT:
po prostu między posiłkami
jak do tego wpasować kreatynę???
czy w treningowe wystarczy rano na czczo i po treningu, czy lepiej przed trengiem i po treningu? Dodam, że treningi mam ok. 11.00
Myślałem żeby jeszcze dodać BCAA (nigdy tego nie brałem) i chciałbym
wypróbować
i bcaa jakoś tak przed i po treningu, prawda?
Napiszecie co i jak??????????????

Krzysztof Piekarz