SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Vitalmax Kreatyna + Tauryna/Dextroza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2321
Jestem nowy w tym wiec chciałem się poradzić Was specjalistów... chciałem się dowiedzieć czy Kreatyna Vitalmaxa lepiej jest połączyć w cyklu z dextrozą czy z tauryną... z góry dzięki za odpowiedzi... pozdro all!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tauryna jest transporterem kreatyny i wypadałoby, żeby była ona uwzględniona podczas cyklu w ilości 2-3 g do każdej porcji kreatyny
carbo/dextroza potrzebna jest bezpośrednio po treningu (ogólnie w okolicach okołotreningowych)
więc tak jak widzisz, kreatynę trzeba łączyć z dwoma tymi produktami
zamiast dextro - carbo(najlepsza sprawa) albo zwykła glukoza, która jest niczym innym niż dextrozą, z tą jednak różnicą, iż dostniesz ją w każdym TESCO lub spożywczaku za dużo niższą cenę!
zamiast tauryny można też korzystać z innych transporterów:
vanadyl, areo 2, r-types, lecytyna
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 113277
mozesz polaczyc z tym i z tym
mozesz z jednym z tych produktow
mozesz takze brac sama kreatyne

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
szczególnie gdy z glukozą to połączysz to tauryna się przyda a to z racji tego, że możesz wtedy ograniczyć troszkę dawki niekorzystnie w sumie działającej glukozy/dextrozy/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zakladajac ze jest z grupy zwiekszonego ryzyka "opony"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego lepiej dołożyć kasy i kupić carbo!
fajna mieszanka fajnych węgli (można wypić więcej)
można sobie zrobić fajny izotonik i w ogóle!
a przede wszystkim : SMAK!!!Biogenix'a jabłko i truskawa - PYCHOTA!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4310
zgadzam sie lepiej zamiast dextro kupic carbo!i zgadzam sie co do tego ze carbo bx wymiata!ale polecam smaki jablko i pomarancz!truskawki nie mialem :(

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino Anabol PQ, pytanie

Następny temat

odżywcza odżywka

electro
Polecane artykuły