SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VITALMAX Creatin Classic + Dextroza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakupiłem ostatnio beczkę kretki z vitalmaxa. Ćwiczę 8 miesięcy i 2 miesiące temu zauważyłem, że trudno mi się odbić z miejsca, w jakim zastałem i do tego klatka nie chce się rozrastać. Dodam, że diety żadnej nie mam (nie mam warunków do jej przestrzegania, przede wszystkim kasy, czasu itd). Chciałem dać organizmowi jakiś bodziec do rozroztu i zdecydowałem się na kreatynę.

W moim przypadku (87kg i 187 wzrostu) zalecane jest dawkowanie 5g na czczo rano + 30g dextrozy i 5g bezpośrednio po treningu + 30g dextrozy. Z 1200g chcę zrobić dwa 6-tyg cykle.

Teraz pytanie: Czy 6 tyg. cykl w moim przypadku jest wskazany, czy może zrobić trzy 4 tyg.? Z fazą nasycenia, czy nie? W sprawach suplementacji jestem totalnie zielony. Dzięki za wszelkie rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
bez fazy
na cykl starczy~300g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Również nie polecam fazy nasycenia, bez ncizego wystarczy 300g na cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
wysycenie jest IMO OK - 4dni x 20g
dokup ZMA albo magnez i cynk w aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Największym bodźcem do wzrostu nie ejst kreatyna w tym przypadku, a jakakolwiek w miare sensowna dieta.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno pytanie. radzicie ZMA. Po pierwsze będzie to moja pierwsza suplementacja czymkolwiek i zastanawiam się, czy, gdybym nie dołożył ZMA do tego, nie miałbym na kuracji jakichś wielkich ubytków. Limit kasy wyczrpałem, głównie o to mi biega :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
noo na suplach ubytków to raczej nie da sie mieć .........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Nie kupuj.
Kup filomag i styka.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki rodzaj kreatyny wybrać?

Następny temat

Jak brać taurynę??

WHEY premium