Czesc. Nastaly wakacje, wiec razem z kumplem postanowilisy, ze bedziemy biegac dla poprawienia kondycji a ja tez dla zrzucenia paru zbednych kilogramow. Biegamy juz 5 dni wieczorem 2x10 minut srednim(a moze wolnym?) tempem (w te 10 minut pokonujemy ok 2 km - jednak ja nie odczuwam wielkiego zmeczenia) Jest jakis plan treningowy dla poczatkujacych ? Albo moze ktos wspomoze jakims ulozeniem tego treningu, aby dal on jakies efekty.(planujemy biegac min 2 m-ce)Chodzi glownie o poprawienie wytrzymalosci, troche szybkosci no i spalenia tluszczu. Nie trenujemy nic innego, nie chodzimy na silownie, jedynie co to gramy w pilke rekreacyjnie. Mamy po 18 lat, jakby to tez mialo jakies znaczenie.
Z gory dzieki za odpowiedz.
Z gory dzieki za odpowiedz.
Krzysztof Piekarz
ja zaczynałem od 16 min i 3 razy sie zatrzymywałem
a teraz spokokjnie moge 60 bez zatrzymania 

