SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak stosujecie gainery?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1944
mam pytanie czy biorac gainery typu Xtreme Pro Mass ktorego wg producenta opakowanie 4540g starcza na 2 tyg. stosujecie sie do tych dawek czy bierzecie inaczej... bo bede mial teraz cykl 6 tyg. i kupujac tego Massa i postepujac wg dawek producenata musialbym kupic 3 wiaderka a stac mnie tylko na jedno... wiec jak uwazacie lepiej je zjesc w 2 tyg. wg dawek producenta czy lepiej podzielic to na 6 tyg.... dodam ze oprocz tego bede bral kreatyne typu xpand.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Di rossi, stosowanie się że tak powiem bezkrytycznie do dawek zalecanych przez producenta w takim typu odż. jakimi są gainery może nie wyjść na dobrze, trzeba zgrać wszystko z dietą aby nie było ani niedoborów ani jeszcze gorzej nadmiaru kalorii w stosunku do potrzeb uwzględniających oczywiści zwiększone zapotrzebowanie do budowy masy, bo jeśli z tym przesadzisz to tłuszcz wejdzie jak nic...
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
jedz wg brakow w diecie ...nie patrz sie na dawki co są na opakowaniu

ja przykladowo jem porcje po sniadaniu ok.50g, miedzy 2 sniadaniem a posilkiem przedtreningowym takze ok.50g , po trenignu (po posilku potrening.) ok.70g i juz ew. zamieniam czasami nie wezme przed silka , a wezme pozniej .ale srednio do 200g dziennie jem..a nie jak na opakowaniu np.3 porcje po 150g
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 113277
jaki jest TWoj staz kolego?
nie zawczesniej na takie wynalazki jak Xpand??

gainera bierz wedle zapotrzebowania-jesli masz braki w diecie ktore wymagaja uzupelnienia 300 gramami gainera to tyle bierz

nie ma sensu kupowac odzywki jesli jedynym zalozeniem jest oszczednosc-mozesz tego gainera i brac pol roku ale po co skoro i tak nie odczujesz zadnej roznicy poprzez takie postepowanie

no i podstawa w Twoim wypadku to dieta a nie gainer i Xpand

kup cos tanszego i bierz tak jak nalezy

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna typu xpand fajna sprawa...
jedz tego gainera względem swoich braków w diecie...
dodawaj do posiłku, w którym brakuje Ci ww i białka, zastępuj gainerem posiłek, jeśli nie możesz go akuratnie wszamać...
jedz przed i po treningu
producent nie może wiedzieć, jakie masz braki w diecie, Ty to określ i jedz tak gainera, żeby uzupełnić swoją dietę!
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1944
eee... szczerze mowiac to nigdy nie bylem dobry w dietach, niegdy nie lubilem jesc tego co mi kaza albo nie jesc tego czego mi nie wolno jak mialem na to ochcote... nie biore suplementow dla dobrego wygladu tylko dla lepszy osiagow sportowych, trenuje BJJ... gainer bedzie dla mnie cala dieta a nie uzupelnieniem jej... czyli jednak bede musial brac go w maksymalnych ilosciach... no trudno soknonczy mi sie po dwoch tygodniach a potem tylko kreatyna...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 113277


taka strategia na pewno osiagow sportowych poprawic Ci nie pomoze

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
nic Ci to nie da ..i juz , wyj.ebiesz tylko kasę
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 74703
to przynajmniej bierz w porcjach po 100g jako posilek 2-3 razy dziennie, i oprocz tego duzo ryzu, kaszy, makaronu i mieska jakiegos, 2-3jajka i moze bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2219
hmmm... Xpand? Sadzac po twoim profilu, to lepiej chlopie wez sie za diete! A jezeli ten rezim ci nie odpowiada, to zacznij pomagac swojej babci w szydelkowaniu. Bosze, kolejny sezonowiec.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24246
Dla mnie bez sensu.
Czego oczekujesz po tej odżywce?
jeżeli bedzie ona dieta a nie jej uzupełnieniem
( nie ta kolejność) bazuje sie na normalnym jedzeniu.
A branie jeszcze do tego Xpanda...

M3 JPII&A

www.pajacyk.pl

zaglądam tylko w weekandy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4310
Dieta musi byc bez niej nici z lepszych osiagow sportowych w Bjj!Pozatyk skoro masz malo kasy to po co ci od razu Xpand?kup tanszy stack albo nawet zwykle mono a zaoszczedzona kase wlozyc w gainera albo w diete!

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

...::ZESTAW::...Take a look.:)

Następny temat

dolaczyc volumass do cyklu ??

electro
Polecane artykuły