Więc tak ja wyciskam na 50-55cm szerkości.Podobo lepiej jest wyciskać szeroko,na jakieś 80cm.Opłaca mi sie przestawiać na te 80cm?
ja ci przyszłości nie wróże,ty juz powinieneś być na emeryturze
Ilość wyświetleń tematu: 1606
ja ci przyszłości nie wróże,ty juz powinieneś być na emeryturze
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
ja ci przyszłości nie wróże,ty juz powinieneś być na emeryturze
Witaminy i minerały - Zestawienie
http://www.sfd.pl/temat284353
były juz takie tematy nie zaśmiecajcie forum tylko czytajcie
a tak wogole dajcie mi moda do trójboju to szybko tu porządek zrobie hehe pozdrawiam moderatorów 
Nie muszą byc zakryte, jak ktoś chcce to moze ciskać ze złączonymi rękami. W przepisach jest mozwa, ze szerokość uchwytu nie moze być większa niż 81cm (liczone od palca wskazującego do wskazującego). Ja też kiedyś ciskałem na szerokości barków, ale zmienilem chwyt na maksymalny i już widze postępyhttp://www.sfd.pl/W_Z_O_R_EK_DT...sezon_2018-t1159738.html#post-0
,, VERITAS ODIUM PARIT ,,
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły