SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poszerzenie uchwytu?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 600
Siemano , cwicze rok mam budowę taką miedzy ekto-mezo ,z dlugimi ekto-koniczynami :D i takie pytanie
wyciskając na klate na plaskiej lawce poszerzalem stopniowo uchwyt od tych pierscieni na sztandze ( nie wiem jak to wytlumaczyc lepiej), az do 3 palców szerzej. wlasnie jestem swiezo po treningu i zdziwilo mnie to ze strasznie bardziej mećzą się tricki, wiec czy to źle, czy po prostu tak jest na początku? koledzy maja krotsze lapki, wiec oni lapią przy tych pierscieniach, kiedys taki koksik mi powiedzial, zebym szerzej lapal bo moze pojsc duzo wiecej na klate do gory. slusznie robię czy to glupota?
pozdro :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
To jak złapiesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Nie słuchaj jakiś głupich rad bo moim zdaniem to bez sensu. Im szerzej złapiesz tym bardziej będziesz pracował klatką, im wężej tym bardziej zaangażujesz tricepsy. Sam musisz określić na jakiej szerokości wyciska się tobie najlepiej. Zró parę treningów na paskach parę 2cm +- pasków i zobacz jak jest najlepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztangielki - lekkie wzmocnienie ciała

Następny temat

trening do oceny

WHEY premium