Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
wcześniej ćwiczyłem na siłowni dość intensywnie (ok4-5 razy w tyg.) ale musiałem przestać (nie ze względów zdrowotnych, bo jestem okazem zdrowia) i znacznie przytyłem i przy wzroście 175 cm ważę 89 kg. Samar mi urósł i z przodu i z boków.Proszę doradzcie mi jak mam się tego pozbyć, jakie środki brać, jaką dietę stosować i jakie ćwiczenia wykonywać żeby efekty były widoczne dość szybko?? Z góry dziękuję za wszystkie porady
Szacuny
62
Napisanych postów
3655
Wiek
84 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
20217
5 razy w tygodniu to rozsadna ilosc wysilku. W Twoim przypadku polecam chodzic 3 razy w tyg. np: pon,sr,pt na silownie a do tego 4 razy w tygodniu cwiczyc aeroby , najlepiej po 60min. na czczo. Z Therma powiniennes narazie poczekac i zrzucic bez niej np. 5kg, wtedy ew. z nia łatwiej Ci bedzie zrzucic kolejne 5. Podstawa przy odchudzaniu nie sa jednak aeroby,silownia czy odzywki lecz dieta. Musisz ograniczyc liczbe spozywanych kalori by liczyc na dobre efekty. Jesli przy tym zalezy Ci na zachowaniu wycwiczonych na silowni miesni zadbac musisz tez o spore w ciagu dnia ilosci bialka (nawet ponad 2 g nak masy ciala) kazdego dnia. Polecam poczytac troche na temat diety przy odchudzaniu tutaj: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058&forum_id=10&t_orig=8345&forum_title=Od�ywianie&M=Fałsz&S=Prawda . Podstawy sa bowiem jedne i niec madrzej\szego nie wymysle. Jesli siem z nimi zapoznasz, przetrawisz je sobie, zapraszam z kolejnymi pytaniami.