SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KREATYNA - kapsułki? pigułki? puder?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3116
ja zawsze kupowalem proch, ale teraz juz tylko kapsuly- sa the best. szczegolnie nowe MC z olimpu duze, ale da sie polknac, no i nie trzeba zjadac 10 tylko 3/4 pamietam jak kiedys sie pokusilem na aminki z maegabola i lykalem ich kolo 30 dziennie- wkur....e jest takie cos... wiec lepiej kupowac kapsy o duzej zawartosci- mniej problemu z nimi no i kapsy sa o tyle wygdniejsze od prochu ze nie ma problemu z rozrabianem/zabieraniem ze soba lyzeczki itp.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Ja zawsze kupuje proszek - po co przeplacac?
Fakt, kapsy wygodniejsze..

Pozdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
fakt,kaps wygodniejsze
ale po co przepłacac?

czorcia dostałes @ ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Dostalem i odpisalem Ci na gg ale moge napisac jeszcze raz

Pozdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
ok dzieki
odebrałem

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2005-06-16 11:20:47
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7560
"wystepuja problemy zoladkowe, wiec glownie interesuje mnie w jakiej formie te problemy sa najrzadziej wystepujace"

te problemy nie są raczej popularne ...
chyba że ktoś się nawcina kapsów i idzie na trening z wypchanym żołądkiem

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
no właśnie czasami dla wygody...wiecie - często są dni kiedy wychodze o 7 a wracam tylko na chwilke do domu pare razy w ciągu dnia - a czasem nie wracam i 2 dni

to wygodne rozwiązanie więc jesli kogoś stać /nie wychodzi aż tak drogo przeciez/ to czemu nie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z mono

Następny temat

czy mozna łaczyc dwie kretki?

electro
Polecane artykuły