ja zawsze kupowalem proch, ale teraz juz tylko kapsuly- sa the best. szczegolnie nowe MC z olimpu
duze, ale da sie polknac, no i nie trzeba zjadac 10 tylko 3/4
pamietam jak kiedys sie pokusilem na aminki z maegabola i lykalem ich kolo 30 dziennie- wkur....e jest takie cos... wiec lepiej kupowac kapsy o duzej zawartosci- mniej problemu z nimi
no i kapsy sa o tyle wygdniejsze od prochu ze nie ma problemu z rozrabianem/zabieraniem ze soba lyzeczki itp. 
duze, ale da sie polknac, no i nie trzeba zjadac 10 tylko 3/4
pamietam jak kiedys sie pokusilem na aminki z maegabola i lykalem ich kolo 30 dziennie- wkur....e jest takie cos... wiec lepiej kupowac kapsy o duzej zawartosci- mniej problemu z nimi
no i kapsy sa o tyle wygdniejsze od prochu ze nie ma problemu z rozrabianem/zabieraniem ze soba lyzeczki itp. 
