SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zostalo po cyklu. Robic cos z tym jeszcze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14086
Witam. Ostatni cykl CP+kretka zakonczylem w lutym (poczatek). Zostalo mi ~~ 1/3 opakowania cell pump i mniej wiecej takze 1/3 opakowania kreatynki bx w tabsach. Robic sobie jakis cykl przed wakacjami? Jak tak to jaki? Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
cykl mozesz zrobic, ale pytanko:
a) dlaczego Ci zostalo, nie wybrales do konca?
b) chyba nie na tym co masz chcesz robbic cykl ?

dokup puche CP , i do tego z 100g mono ,albo cale 300g i bierz smialo ...na wakacje jeszce pre kg czystej masy by sie przydlo ja przynjmije z takiego zalozeni wychodze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14086
Nie dobralem do konca (maturka). Mam jeszcze do tego z 2 kg carbo i 2 bialeczka W ogole jakos dziwnie bralem tego CP - nie wybralem do konca, a na dodatek dlugo bralem :-/ Mam tez fatburnera z mlo (gratis ) i go tez chyba wykorzystam A moze zamiast cp cos innego? Jakis inny stack?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz to brac jako antykataboliki
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
mozesz do tego co masz dokupic puche xp , i tez powinno byc ok + giner + bialko bedzie si , a spalacz narazie mozesz odstawic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14086
Hm.. zastanawiams sie nad sensem robienia takiego cyklu przed samymi wakacjami.. Troche pozno sie za ten cykl zabralem (ahh matura;/)
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
bierz przed treningami i sie nie przejmuj i rosnij

pojedziesz na wakacje skonczysz nic si enei stani epo powrocie nastepny dobry zakup - powinien juz byc Knockout i rosniesz dalej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 87320
Możesz spokojnie brać ..
Możesz też sobie zachować, dokupić coś po wakacjach i skomponować wszystko razem.. Wszystko zależy od funduszy i chęci do treningów ...

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14086
Ok Sogi juz chyba nie wskocza :-/

Zmieniony przez - Xpufcio w dniu 2005-06-11 13:06:29
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowość S.A.N.'a

Następny temat

Bodymax co dalej ?

electro
Polecane artykuły