Jak to jest z Szymkowiakiem??

Ilość wyświetleń tematu: 6825

...
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3495
Krzynówek rozgrywał dobre mecze w LM i rozgrywa dobre mecze w lidze niemieckiej.Szymkowiak-średnio w polskiej lidze,średnio w reprezentecji(spala się w nniej),odnalazł się w tureckiej i strzela tam dużo bramek.

Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7987
Przeglad Sportowy(jak się nie myle) ostatnio po grze kadry z Azerami , ocenił gre Szymka na 10 i wychwalał go niesamowicie
co Wy sądzicie o jego grze w tym meczu???
...
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Szymkowiak rozegrał bardzo dobry mecz!

Ja bym go ocenił na 8 ale nie wyżej,ostatnio Szymkowiak jest w bardzo wysokiej formie chyba nawet "życiowej"
Teraz Szymkowiak gra jak w Championship Menager 04
SOG'za temat (abonament mi sie kończy jestem sogaśny)

Zmieniony przez - Michalinho w dniu 2005-06-07 18:22:28

...
Ta 10 to trochę przegięcie bo wydaje mi się że w meczu z Azerami max nota to 8 w porywach do 9

...
10 według mnie zasłużona pomimo nie zbyt atrakcyjnego rywala . Azerowie potrafią odebrać punkty to nie amatorstwo . Gdyby wynik był 0:0 większość doceniłaby gospodarzy ja jednak pragnę podkreślić iż w dużej mierze spokojne 3:0 zawdzięczamy Szymkowiakowi i ten wynik jest mylący . Był przecież okres gry kiedy to 1:0 było coraz mniej pewnym wynikiem a gra rywali mogła z minuty na minutę coraz to bardziej się podobać . Na szczęście dało znać o sobie szczęście no i 2:0 ! Bez Szymkowiaka wynik byłby mniejszy i 10 już nie spośob byłoby dać nikomu z reprezentanów Polski . "Man of the match"

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Popiwram Szumkowiak Man Of The Match!!!!! Jak by nie patrzec ma swoj udzial przy kazdej bramce!!!Pozdro!!!

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Szymkowiakowi chyba odpowiadają Tureckie klimaty, bo jest obecnie zaraz obok Krzynowka najlepszym polskim piłkarzem. Z resztą widac to było w ostatnim meczu.