SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Słowo rodzica

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem na diecie na mase i wcinam z rana płatki owsiane z rodzynkami i z mlekiem. Jem je dość często i nie dość że są zdrowe to jeszcze mi smakują na dodatek, ale Stara mi mówi że jeśli ich nie przegotuje to będe mial problemy z żołądkiem ( wrzody czy coś ). Nie wiem ile jest w tym prawdy, z reguły to starym nie wierze bo ściemniają "jeno" i na niczym się nie znają ale Stara była pigułą kiedys i moze cos w tym prawdy jest. Wiem że teraz nic mi nie jest ale czy to mozliwe żeby płatki owsiane nieprzegotowane ryły żołądek na dłuższą mete.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3950
No IQ to na pewno od gotowania nie wzrośnie. Co najwyżej IG. Ale chyba też nie za bardzo.

Ja rąbię zalane ciepłym mlekiem, jak tylko zmiękną przez parę minut. A jeśli bardzo mi się spieszy, to zimnym zalewam i od razu jem. Nie miałem jeszcze w związku z tym problemów.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
jak sa takie typowe naturalne to gotuj ale jak sa blyskawiczne to zalewasz jedynie wrzatkiem
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No typowe są, najprostsze jakie sie da. To mówisz żeby nie jeść takich zmieszanych tylko z mlekiem, tak???? Bo nie wiem czy można. Jakto jest z nimi .Ja je mieszam z mlekiem ( o temp. pokojowej )i czekam 2 minutki , miękną z deka i wcinam aż się micha trzęsie.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11256
Wcinaj Pan na zdrowie!

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie, co Pan taki pewny, co ? Chodzi o to czy bez przegotowania będą na zdrowie czy przeciwnie. Hmm...Sam już nie wiem. Jeden mówi coby je gotować a drugi cobym wcinał. Jak to jest Panowie, proszę o odpowiedź.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2182
wiesz moze to bardziej chodzi o syff w pym wiadomo jak miela w mlynei to sie kurzy brudzi itp
SŁuchaj sie mamy a pozatym sa lepsze takie rozpapciane niz takie suche wiory...

[]----[]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11256
Jak Ci smakuja surowe - jedz. Jezeli nie draznią Ci zołądka i nic Ci po nich nie dolega - jedz. Ja naprzyklad z mlekiem nie mogłem jesc bo odrazu leciałem do kibelkaale to o mleko bardziej chodziło

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23619
Lepiej jedz przegotowane.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1360 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30802
a czy duzo wzrasta iq jeśli są one w gorącym mleku przez ok 7-10 minut? bo tak wlasnie je przyrzadzam

Ready to drift now
And I feel myself slipping inside you
=mafia.kapcie.sfd.pl= http://www.sfd.pl/1/images2005/20050914151429.jpg 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11256
iq nie wzrosnienie bój sie

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1851
Zalej ciepłym mlekiem i wcinaj.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Constar, co dalej?

Następny temat

Kopytka zdrowe czy nie ???

Shoty
Polecane artykuły