od pn jestem na low carb i do srody bylo wszystko ok
w sr bylem na imprezce (maturka zdana) a w czwartek po wiekszych posilkach po 10 min lecialem do wc a jak siadalem to ze mnie lecialo :(
myslalem ze to moze po alku, ale noc wczesniej bylo tylko pare piwek wiec to dziwne.
Dzis juz wszystko powinno byc ok a jest tak jak wczoraj
Nie podoba mi sie to bo oprocz tego wszystko jest ok - nie brakuje mi energii mimo wysilku umyslowego
i fizycznego
Generalnie podoba mi sie ta dietka oby tylko dalej bylo ok
w sr bylem na imprezce (maturka zdana) a w czwartek po wiekszych posilkach po 10 min lecialem do wc a jak siadalem to ze mnie lecialo :(
myslalem ze to moze po alku, ale noc wczesniej bylo tylko pare piwek wiec to dziwne.
Dzis juz wszystko powinno byc ok a jest tak jak wczoraj
Nie podoba mi sie to bo oprocz tego wszystko jest ok - nie brakuje mi energii mimo wysilku umyslowego
i fizycznego
Generalnie podoba mi sie ta dietka oby tylko dalej bylo ok
Krzysztof Piekarz
