SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o korekte

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1314
OK a więc na trening tylko woda. Reszte wrzuce jutro do sprawdzenia. Narazie thx

Dobre jest to, co nie jest złe

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Ok, czekamy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43234
czekamy , czekamy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1314
Przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale wczoraj miałem problem i nie mogłem wejśćna strone. Ale oto co wymyśliłem:
1.100g płatków owsianych(1 szklanka) lub musli+ 0,5l
2.2 bułki/4 skibki chleba+
3.(1,5h przed treningiem)100-150g piersi z kurczaka(1-1,5średniej wielkości kotleta z piersi)+1 worek ryżu lub 100g makaronu+ warzywa
4.(30-40po treningu) 1 worek ryżu+ Tuńczyk w sosie własnym puszka
5.jajecznica z 3jaj+ 3 skibki chleba Lub 4 białka jajek

Dobre jest to, co nie jest złe

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Jak wyglada rozkład btw/kg masy ciała? Brak zdrowych tluszczy i warzyw.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1314
Witam. Miałem problemy z netem przez dwa dni ale jest już spokój. A więc tak. Ma być to dieta na mase. ZApotrzebowanie wychodzi 2000kcal + 500kcal a więc około 2500kcal. Dużo czytałem i doszłem do wniosku że białka powinno być ok. 1,8g/kg masy ciała a więc 1,8*62=480kcal
Węglowodanów 6g/kg masy ciała a więc 6*62=1488kcal
Tłuszcze 2500kcal-480kcal-1488kcal= 530kcal a więc 530kcal/9= 58
A 58/62=0,93 , a więc wychodzi że mam spożywać 0,93g/kg masy ciała.
Nie wiem czy węglowodanów trochę nie zadużo a białek za mało??

Dobre jest to, co nie jest złe

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1314
A i jeszcze jedno za tamte teksty przepraszam. Pisał je brat, ale widzę że pierwszy raz nie napisał nic głupiego. Chciał zrobić mi prezent na urodziny i ułożyć mi diete z waszą pomocą (myślał że nie dam rady pisać na klawiaturze). Ale ogólnie dzięki bo zawsze brałem herbate na trening a widze że to był błąd. Pomylił się troche z zapotrzebowaniem i nie napisał rozkładu btw/kg masy. Ale przyznał sie co kombinuje i mogę wszystko uzupełnić.

Dobre jest to, co nie jest złe

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko co do ćwiczeń mięśni brzucha

Następny temat

trening dla poczatkujacej

electro
Polecane artykuły