Szacuny
0
Napisanych postów
46
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1314
Przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale wczoraj miałem problem i nie mogłem wejśćna strone. Ale oto co wymyśliłem:
1.100g płatków owsianych(1 szklanka) lub musli+ 0,5l
2.2 bułki/4 skibki chleba+
3.(1,5h przed treningiem)100-150g piersi z kurczaka(1-1,5średniej wielkości kotleta z piersi)+1 worek ryżu lub 100g makaronu+ warzywa
4.(30-40po treningu) 1 worek ryżu+ Tuńczyk w sosie własnym puszka
5.jajecznica z 3jaj+ 3 skibki chleba Lub 4 białka jajek
Szacuny
0
Napisanych postów
46
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1314
Witam. Miałem problemy z netem przez dwa dni ale jest już spokój. A więc tak. Ma być to dieta na mase. ZApotrzebowanie wychodzi 2000kcal + 500kcal a więc około 2500kcal. Dużo czytałem i doszłem do wniosku że białka powinno być ok. 1,8g/kg masy ciała a więc 1,8*62=480kcal
Węglowodanów 6g/kg masy ciała a więc 6*62=1488kcal
Tłuszcze 2500kcal-480kcal-1488kcal= 530kcal a więc 530kcal/9= 58
A 58/62=0,93 , a więc wychodzi że mam spożywać 0,93g/kg masy ciała.
Nie wiem czy węglowodanów trochę nie zadużo a białek za mało??
Szacuny
0
Napisanych postów
46
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1314
A i jeszcze jedno za tamte teksty przepraszam. Pisał je brat, ale widzę że pierwszy raz nie napisał nic głupiego. Chciał zrobić mi prezent na urodziny i ułożyć mi diete z waszą pomocą (myślał że nie dam rady pisać na klawiaturze). Ale ogólnie dzięki bo zawsze brałem herbate na trening a widze że to był błąd. Pomylił się troche z zapotrzebowaniem i nie napisał rozkładu btw/kg masy. Ale przyznał sie co kombinuje i mogę wszystko uzupełnić.