Szacuny
0
Napisanych postów
46
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1314
Panowie mam pytanie? Co jest lepiej zrobić dużą masę później rzeźba? czy na odwrót? Mam troszkę tłuszczyku, ale uważam że i mięśnie najpierw by się przydały i nie wiem co zrobić. Słyszałem od kilku osób że lepiej najpierw masy nabrać, a później wyrzeźbić i można być wielkim, ale czy w takim wypadku dużo mięsa ucieka?
Szacuny
4
Napisanych postów
696
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
12290
lepiej masa póxniej rzexba, jak na odwrót to sie wyrzexbisz niby a na masie znowu troche tłuszczu przyjdzie itak tzra bedzie redukcje zrobić i rzeżbić od początku...a jak bedizesz porzadnie redukcje robił z głowa to miesa mało pójdzie, było pare postów o tym już