SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dreczace pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Witam !

Od pewnego czasu dreczy mnie pytanie czy moglbym zastosowac diete wysoko weglowodanowa NA UJEMNYM lub ZEROWYM(bardziej mysle nad tym badz lekko dodatnim) bilansie kalorycznym aby zyskac dosc suche mieso i pozbyc sie troche fatu , oczywiscie uwzgledniam uzycie spalacza. Dlaczego takie rozwiazanie? Od pewnego czasu mialem diete LOW CARB lecz moim zywiciela (czyt.rodzica)odechcialo sie kupowac wszystkiego na moja zachcianke (czyt.kasa) Konkretnie w moim pytaniu chodzilo mi zeby zastosowac wyzszy pozim wegli niz w low carb oraz w niej zbilansowana ilosc bialka jak rowniez umiarkowana liczba tluszczy (w zaleznosci od poprzednich makroskładników). Trenuje na silowni 2-4 razy w tygodniu(przewaznie 3) uwzglednil bym rowniez HIIT badz jakies aeroby.

Co sadzicie o moim pomysle? czy takie cos by sie udalo?Nie pamietam o co mialem jeszcze zapytac badz napisac wiec najwyzej dopisze w dalszych odpowiedziach (jesli sobie przypomne)

Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Dzieki ze swoje zdanie powiedziales staram sie i to bardzo hehe tylko posilki w szkole mnie denerwuja nie wiem co tam brac i wogole... odzywka w gre nie wchodzi
SoG
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Y,ale co ty masz na celu jelsli nie wiesz jaki bilans ma byc?
Jesli chcesz rosnac to nie dawaj na ujemnym bilansie tylko minumum zero na poczatek

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-12-21 10:39:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Witam Ciebie ;)

A proponujesz jaki bilans? nie mowie duza ilosc wegli az taka jak na LC mialem ok.100 to tu w treningowe mialbym okolo 200+/-. A w NT mialbym tak 150+/-. poprawki wniesc moge przeciez
Pozdrawiam

P.S Ladny Avatar

Zmieniony przez - FutureLife w dniu 2008-12-21 10:40:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Jesli zwiekszysz ilosc wegli ale ograniczysz tluszcze to bilans moze byc na razie taki sam jak miales.Rob to stopniowo tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Hmm... To tak mysle teraz ok.200g wegli w zwykle dni. 2.2 - 2.5 g.bialka na/kgmc a reszta tluszczy? Mialem bilans ZEROWY. to proponujesz zwiekszac czy zmniejszac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Jesli rosles na zerowym to to nie byl zerowy,bo z weglami nie przesadzales Wg mnie powinienes kalorycznosc zostwic taka sama i moze byc jak mowisz tylko,zeby tych tluszczy za malo nie wyszlo.
Mowisz,ze rodzice narzekaja i chcesz zwiekszyc ilosc wegli a ograniczyc tluszcz a to bialko jest drogie i jego ilosc masz spora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Hmm... wiesz ale u mnie jajca , mleczko itp. sa na codzienn. A tak np.piersi ,ryb.mi kupowac zbyt codziennie nie chca ale na obiad zawsze jest jakies mięcho hmm...zycie ;p noo to nie wiem jakie rozwiazanie bedzie dobre. a jak chce obnizyc BF to mowisz na ujemny czy na jaki? (zeby nikogo nie reklamowac ! dla info.kupilem Thermo Speed Extreme wiec mysle zeby go uzyc)
Juz sam nie wiem co robic

Zmieniony przez - FutureLife w dniu 2008-12-21 11:07:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Przeciez bialko miales zosawic takie same chyba.To wczesniej miales wiecej bialka niz 2.5g? Za duzo.
Przeciez jeli utnisz tluszcze a dodasz wegle to drozej wyjdzie.
Widze,ze sie nie mozesz zdecydowac czy redukcja czy masa.tzn niby chcesz urosnac,ale tak sie boisz,ze pewnie na lekkiej redukcji bedziesz ciagle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Niby tak,ale urosnac tez chciales...Jak chcesz zmniejszyc bf to jednak na razie lepiej by bylo bez zwiekszania wegli.Pojscie na ujemny bilans wcale nie ulatwia zawsze sprawy.Lepiej dodac cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta niskowęglowodanowa - czy jest dobra ?

Następny temat

Dieta do oceny 02

WHEY premium