SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

przetrenowalem nogi :(( ,help

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
zamiennie, z tym, że ze stałą ilością serii, w twoim wypadku możesz troche "odpuścić"

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18535
oki dzieki :) ,wlasnie narazie sobie odpuscilem juz pare dni robie po 1 serii przysiadów + martwy /daje troche nogom odpoczac :) / ,a teraz jeszcze pytanko czy w dniu w ktorym np nie bede robił przysiadów to dorzucic jakies inne cwiczenie na nogi ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
"a teraz jeszcze pytanko czy w dniu w ktorym np nie bede robił przysiadów to dorzucic jakies inne cwiczenie na nogi"
-- myśle, że nie musisz. W normalnej sytuacji powiedziałbym ci, że jak nie będziesz zadowolony to możesz spróbować zwiększyć objętość dla nóg, własnie przez dodanie czegoś na uda w dniu kiedy wypada ci przysiad, ale teraz raczej nie :D

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18535
wielkie dzięki ,wiec juz wszystko wiem :) ,jutro czeka mnie cieżki trening ostatni z 5 ;/ ,trzeba sie wyspac :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18535
mam jeszcze pytanko ,nie bede zakladał osobnego tematu ,
czy to normalne ze po 1 treningu 5-negatywów czuje sie jagby mnie autobus rozjechal ?? wszystko mnie boli ,nawet z mysleniem mam kłopot :(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
z pewnością nie powinno tak być
dieta redukcyjna? może niedobór mikroskładników??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18535
co do diety to narazie staram sie ustalic dokladnie moje zapotrzebowanie kaloryczne narazie spozywam 2800 kcal ,dokladnie waże sie rano i wieczorem

mikroskladników mi raczej nie brakuje ,codziennie jem multiwitamine w tabletkach ,5gr kreatyny ,oraz domowe ZMA /6 tabletek filomagu B6 +cynk /
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
nic mi innego nie przychodzi do glowy o tej porze...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18535
dzisiaj robilem nogi i znowu spadek sily :( ,ostatnio robilem w sobote przysiady 170kg x 5 ,dzisiaj 165kg 4razy :( /teraz jestem w fazie negatywów/ ogolnie dupiato sie czuje, tak sobie mysle ze w piatek pojde na silownie jak bedzie dalej zle samopoczucie i spadek sily na inne grupy miesni to sobie odpuszcze te negatywy
ps.ogolnie trening HST mi sie podoba tylko przesadzilem z ciezarami ,czytalem zreszta ze to sie czesto zdarza przy pierwszym HST :(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
nic mi do glowy nie przychodzi proponuje skierowac pytanie do działu zdrowie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efekty HST

Następny temat

pierwsze HST - plan do oceny

electro
Polecane artykuły