Szacuny
12
Napisanych postów
743
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
18535
oki dzieki :) ,wlasnie narazie sobie odpuscilem juz pare dni robie po 1 serii przysiadów + martwy /daje troche nogom odpoczac :) / ,a teraz jeszcze pytanko czy w dniu w ktorym np nie bede robił przysiadów to dorzucic jakies inne cwiczenie na nogi ?
Szacuny
52
Napisanych postów
4559
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
42829
"a teraz jeszcze pytanko czy w dniu w ktorym np nie bede robił przysiadów to dorzucic jakies inne cwiczenie na nogi"
-- myśle, że nie musisz. W normalnej sytuacji powiedziałbym ci, że jak nie będziesz zadowolony to możesz spróbować zwiększyć objętość dla nóg, własnie przez dodanie czegoś na uda w dniu kiedy wypada ci przysiad, ale teraz raczej nie :D
Szacuny
12
Napisanych postów
743
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
18535
mam jeszcze pytanko ,nie bede zakladał osobnego tematu ,
czy to normalne ze po 1 treningu 5-negatywów czuje sie jagby mnie autobus rozjechal ?? wszystko mnie boli ,nawet z mysleniem mam kłopot :(
Szacuny
12
Napisanych postów
743
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
18535
dzisiaj robilem nogi i znowu spadek sily :( ,ostatnio robilem w sobote przysiady 170kg x 5 ,dzisiaj 165kg 4razy :( /teraz jestem w fazie negatywów/ ogolnie dupiato sie czuje, tak sobie mysle ze w piatek pojde na silownie jak bedzie dalej zle samopoczucie i spadek sily na inne grupy miesni to sobie odpuszcze te negatywy
ps.ogolnie trening HST mi sie podoba tylko przesadzilem z ciezarami ,czytalem zreszta ze to sie czesto zdarza przy pierwszym HST :(