Chciałbym złapać trochę więcej masy a jednocześnie nie złapać za wiele tłuszczu. Ćwiczę już od ładnych kilku lat, przy 170 cm wzrostu waże 82-84 kg, lekki brzuszek (ale gram w piłkę i duzo jezdże na rowerze). Dieta taka sobie (chyba): na śniadanko zawsze mleczko i płatki, 2 sniadane w pracy to róznie albo ryż albo chlebek wassa z wędliną, obiad zazwyczaj ryż albo makaron, kolacja 3-4 kromki grahama. Oczywiście zmieniam czasami menu ale powiedzmy, że to typowy dzień.
Jaki suplement(y) polecilibyscie w moim przypadku?
Jaki suplement(y) polecilibyscie w moim przypadku?
Krzysztof Piekarz
