BCAA i HMB sa dostepne w postaci kapsulek, tabletek, proszku i plynie. Ktora z tych opcji polecacie? Nie chodzi o aspekt praktyczny. Tu wiadomo wygrywaja tabletki i kapsulki.
Co sadzicie o nowej seri odzywek Megabola z fitosterolami? Czy ktos juz zdazyl przetestowac? I takie samo pytanko apropos Nitrobolonu Treca.
Krzysztof Piekarz
,megabol jak zwykle sciema,co do hmb ja mowie jedno ze nie warto co do bcaa 
