Mam 18 lat cwicze juz 3. Poza tym 185 cm wzrostu i ok. 100kg (nie smiejcie sie bo kazdy mi mowi ze wygladam na duzo mniej ;P).Zalezy mi na spaleniu tluszczu i zachowaniu miesni. Zakupilem nastepujace odzywki: Thermo Fat Burner, BCAA, Tauryna i Perfect Whey Protein (jako dopelnienie diety bialkowej gdyz nie sadze ze sama dietą dostarcze odpowiednia ilosc bialka). Prosze was o pomoc gdyz chcialbym wiedziec konkretnie ile i kiedy mam zjesc konkretnego produktu (ile bialka, wegli i tluszczy o konkretnej godzinie a takze kiedy przyjac BCAA i Tauryne - Mega Caps Olimp). Szacuje ze powinienem jesc ok 180g bialka dziennie.
Wstaje 7.00
Sniadanie 7.30
2 posilki w szkole
Obiad 15.30
Trening 20.00-21.30
Ide spac o 22.30
Trening silowy polaczony z aerobami w Pon.,Sr. i Pt.
Biegam w Wt., Czw. i Sob. (przynajmniej 30 min)
Sauna w Niedz.
Wstaje 7.00
Sniadanie 7.30
2 posilki w szkole
Obiad 15.30
Trening 20.00-21.30
Ide spac o 22.30
Trening silowy polaczony z aerobami w Pon.,Sr. i Pt.
Biegam w Wt., Czw. i Sob. (przynajmniej 30 min)
Sauna w Niedz.
Krzysztof Piekarz
-
