SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o pomoc przy diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 847
Wiec prosze o ulozenie diety, bo walcze i walcze i za bardzo nie wiem co mam wrzucic i przy obliczeniach sie gubie bo nie wiem co z czym polaczyc, a jelsi mam cos zrobic zle to prosze o pomoc osoby ktore siedza w tym i sie na tym znaja, czyli was ;) mam straszny problem z nabraniem masy, szybka a nawet bardzo szybka przemiana materii :( moje dzienne zapotrzebowanie to:
KALORIE [kcal] 2919,2
BIAŁKO [g] ogolnie:122,4 na kg masy ciala:1,7
TŁUSZCZE [g] ogolnie:144 na kg masy ciala:2,0
WEGLOWODANY [g] ogolnie:283 na kg masy ciala:3,9

naprawde bede strasznie wdzieczny za pomoc i ulozenie diety! niestety u mnie w miescie nie ma zadnego dietetyka do ktorego moglbym sie udac :( Dziekuje z gory i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biceps z profilu 39,5 cm nijak ma sie do niby niskiego poziomu prezentowanej przez ciebie wiedzy
tu sie nie uklada diet, nawet nie podales ile wazysz
czytaj podwieszone tam jest napisane wszystko jak dla malych dzieci po kolei co z czym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Zmniejsz tluszcz a daj wiecej ww. Wszystko masz napisane w postach podwieszonych. Tam nikt nie pisal zeby 2g tluszczu dawac.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
więcej białka i ww, mniej tłuszczu, w postach podwieszonych jest gdzies link do arkusza darkthorna - świetna sprawa na pewno Ci pomoże ;)

Rodzimy się nikim, by móc stać się kimś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 847
2,0 g tluszczu pokazal: Dziennik Posilkow VITALMAX v3.03.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 582
mimo to zmniejsz do 1,7-1,8 jako że hardgainer z Ciebie ale 2 to troche za dużo;)

Rodzimy się nikim, by móc stać się kimś.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla niewtajemniczonych wit.i minerały.

Następny temat

Atlas Diet

WHEY premium