Szacuny
1
Napisanych postów
210
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1625
Witam!
Mam maly problem. Potrzebuje jakiegos specyfiku ktory spowodowalby ze nie mialbym ochoty na nic slodkiego. Kiedy planuje jakas diete to po paru dniach jest niezle i jestem zadowolony ale nagle nachodzi mnie chce na cos slodkiego i nie moge sie opanowac. A jak juz cos zjem to mam z tego powodu wyrzuty sumienia .Co robic???
Szacuny
71
Napisanych postów
3557
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
16717
Jeśli masz kase to jest takia odżywka po której ni czujesz głodu tylko nasycenie.
Co do słodkiego ja pije kawe i to chyba mi pomaga jak mni nachodzi...
Szacuny
5
Napisanych postów
202
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1392
chrom chromem ale to nie zaszkodzi?
zrob sobie tygodniowa glodowke....za laknienie slodyczy sa odpowiedizlane czesto pewne (drobnoustoje flory bakteryjnej ktore pomieskzuja w naszych organizmach)po tym okresie powinno juz byc spoko.
Szacuny
1
Napisanych postów
210
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1625
Ale glodowka na wszystko czy tylko na slodycze? Zalezy mi na tym bo cwicze i stosuje sie w miare do diety ale czasem mnie diabel podkusi zeby zjesc cos slodkiego ( najczesciej jest to jakis kawalek ciasta,galaretka czy kisiel) na czekolade raczej nigdy nie mam ochoty nie wiem czemu.
Szacuny
1
Napisanych postów
72
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2535
Głodówka może nic nie pomóc...mi nie pomogła...
OD 8 dni jestem na SKD i wszelka ochota na słodkie przeszła...a łasuchem jestem ogromnym i na zwykłej diecie nie raz kusiłam się na coś dobrego ;)