SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o diete :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Nigdy nie przestrzegałem i nie nmiałem zadej diety ale chce spróbować tyle ze się ne tym za bardzo nie znam.. Trenuje w tej chwili cyklicznie Grupą III więc potrzebuje jakiejść dobrej diety na mase :)
- mam 17 lat 178cm 68 kg
- aktywność fizyczna jest dość wysoka :)
no więc serdecznie prosze o dietke :)
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
ta i co jeszzcze? może ci mam też suple kupić?

Dietke sobie sam ułożysz po przeczytaniu podwieszonych postów.
Po to one tam są !!

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
nie inaczej

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 627
no wiec tak, musisz sie odzywiac dosc zdrowo, jesc dosc zalecane z tego forum rzeczy, dosc wystarczajaco dobrze zrozumiec podstawy odzywiania, dosc sie wysilic by troche to forum poczytac, dosc by przeczytac te cholerne przyklejone posty by samemu nie zadawac dosc denerwujacych pytan dot. dosc ogolnych spraw dosc aktywnie ruszajacego sie czlowieka, dosc tego

waxxe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
Poczytaj posty podwieszone

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na jednym przyklejonym temacie pisze "Nim poprosisz o diete..." przycztałem te temaciki ale z tego tytułu wnioskowałem że można poprosić na forum o diete :) OK napisze sobie sam i Wam dam do poprawki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
" wnioskowałem że można poprosić na forum o diete"

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"DIET TU NA FORUM NIE UKLADAMY ,JEDYNIE OCENIAMY I POPRAWIAMY JUZ ULOZONE,ZAPAMIETAJCIE ,KAZDY POST Z PROSBA O ULOZENIE DIETEY BEDZIE KASOWANY!!!! GDYZ NIE POTZREBNIE ZASMIECA DZIAL"

to wlasnie z posta "nim poprosisz o diete...


Zmieniony przez - Sachem w dniu 2005-04-08 20:32:30

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
ręce opadają

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12251
Do moderatorów - fajnie jakby postawic cos w rodzaju bota na forum - jak zobaczy "prosze o diete" lub podobne to odrazu usuwa albo poucza nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
można by pop up-a zrobić przy zakładaniu nowego tematu, wyskakującego z pytaniem czy szukałeś w podwieszonych postach lub w wyszukiwarce, i ze dwa upewnienia czy na pewno szukałeś i wtedy dopiero temat założyć by można było

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan dla dziewczyny.

Następny temat

jak sie pozbyc ochoty na słodkie?

WHEY premium