zaczne od tego że odżywki są uzupełnieniem w diecie a szczególnie białko i węglowadany.. to jak mam przyjmować sp 80 i carbo max ile razy na dzień?? diete mam ok 31g białka, 15g ww braku w diecie. Muszę to uzupełnic odżywkami tylko jak????
PS: Sory za troche głupie pytania
PS: Sory za troche głupie pytania
Krzysztof Piekarz